Lamantin Büfé Balatonberény

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Lamantin Büfé Balatonberény vélemények

Kiváló 2018. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Barátságos, kedves, segítőkész személyzet. Az ételek remekek!! Ajalom mindenkinek aki a községi strandon jár!!!
Szörnyű 2018. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Gyakori vendégek vagyunk Balatonberényben és egyik júliusi hétvégén a strandról betértünk a Lamantin Büfébe. Három gyermekünkkel mentünk és az étel megrendelése után kb 40 perccel hoztak ki megrendelt ételekből kettőt. Miután utána kérdeztünk, hogy mi történt a pincér hölgy kioktatott minket és közölte hogy elfelejtette megrendelni a konyhától a lemaradt ebédeket.
Kiváló 2018. augusztus 7.a párjával járt itt
4 éve írtam utoljára értékelést az étteremről, ezért elérkezett az ideje újabb értékelésnek. Hosszú évek óta minden nyáron itt eszünk több alkalommal, a választék és a színvonal hasonló. Továbbra is büfé jellegű, egyre inkább az étterem felé tolódik a hangsúly, a választék picit bővült.
Lamantin Büfé Balatonberény - Étel/italLamantin Büfé Balatonberény - Étel/italLamantin Büfé Balatonberény - Külső képLamantin Büfé Balatonberény - Külső képLamantin Büfé Balatonberény - Étel/italLamantin Büfé Balatonberény - Étel/italLamantin Büfé Balatonberény - Étel/italLamantin Büfé Balatonberény - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Nyaraláskor a strandon akartunk enni, a kalózhajó miatt a gyerekek választották. Nem volt rossz választás. A kiszolgálás gyors és kedves, az adagok méretesek, az ételek finomak, a számlázás korrekt volt. Többször is visszatértünk az egy hét alatt, de mindig ezt tapasztaltuk. Strandról és utcafrontról is megközelíthető. Bárkinek nyugodt szívvel ajánlom!
2014. augusztus 14.barátokkal járt itt
Az étterem a Balaton partján van közvetlenül, kellemes környezet a sétáló út és a Balaton part felé is. Udvarias, gyors kiszolgálás, korrek számlázás. Az ételek minősége jó, kicsit az alapanyagok minősége a kiváló alatt van. Az iz világ jó. Az étel választék nagy. A koktélok kellemesek, hidegek, tetszetősek.
Kiváló 2014. július 22.a párjával járt itt
2014. júliusában többször is étkeztünk ebben a vendéglőben, már amikor találtunk szabad helyet. Évek óta visszajárunk erre a kellemes helyre. Nevével ellentétben komplett éttermi szolgáltatásokat nyújt, kb. 10 féle frissensült, 3-4 féle halétel, 3 féle leves,12-14 féle pizza, és 6-8 féle saláta képezi a váasztékot a büfé jellegű ételek ( hamburger, lángos , sült kolbász ) mellett.