Berény Naturista Kemping Balatonberény

Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
05.10-09.23.
Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Berény Naturista Kemping Balatonberény vélemények

2019. augusztus 3.a párjával járt itt
Hàrom napot töltöttūnk itt a naturista parton...nekūnk nagyon tetszett..nyugalom,tisztasàg,mobilhàzak tökèletesek...mindenki kedves ès mosolygòs...retrò èrzès az megvolt..picit visszamentūnk az időben,deee talàn ez volt a legjobb benne...mèg biztosan visszajövūnk!!!!
Kiváló 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Egy alkalommal jártam itt, de tudom, vissza fogok menni. A Balaton partján védett helyen, kíváncsi tekintetektől elzártan élvezheti az ember a meztelenség előnyeit. Jó árak, tiszta helyiségek, a kényelem minden szinten. Saját stranddal rendelkezik, nagy napozóstéggel. A sátorhelyekhez villanyvételi lehetőség is van, de lehet szobát, mobilházat is bérelni. Nagyon jól éreztük magunkat, biztos hogy megyünk még.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. augusztus 20.a párjával járt itt
A kemping elhelyezkedése nagyon jó, ápolt és szép a terület, nyugodt környezetet biztosit. Faházat béreltünk, elönye a saját vizesblokk, és semmi más. Öreg, vacak berendezés. A törölközök rongyosak, amelyeket nem cserélnek rendszeresen még külön kérésre sem. Az étterem kinálata számunkra megfelelö volt, és az ételek minösége is.
Átlagos 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Az országban csak 3 van ilyen, egy Szegeden, egy itt Balatonberényben, egy Akaliban. Nemigen versenytársa egyik a másiknak, főleg, hogy az utolsó kettő egy cég kezében van. Tehát nemigen kell versenyeznie másokkal. Meg is álltak a 30 évvel ezelőtti színvonalon. Persze néhány éve volt egy „frissítés” de nem sok eredményt hozott.
Berény Naturista Kemping Balatonberény - SzobákBerény Naturista Kemping Balatonberény - SzobákBerény Naturista Kemping Balatonberény - Külső képBerény Naturista Kemping Balatonberény - Külső képBerény Naturista Kemping Balatonberény - SzobákBerény Naturista Kemping Balatonberény - KörnyékBerény Naturista Kemping Balatonberény - SzobákBerény Naturista Kemping Balatonberény - Környék