Erzsébet Vendéglő Balatonboglár

2,3
a 18 balatonboglári étterem közül
vendéglő

H55 Balatonlelle Apartmanházak - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
H55 Balatonlelle Apartmanházak
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Erzsébet Vendéglő Balatonboglár vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 9.családjával járt itt
Betértünk ebbe a vendéglőbe, de minek! A kenyér lehetett úgy 2 napos a rendelés felvétele sem volt zökkenő mentes. Nem azt kaptuk amit kértünk, de ez volt a legkevesebb baj. Rendelésünk egyik tétele megrendelésünk és fizetés eltelte után kb 6000Ft-tal megnőtt! Ezt a félre értést is rendeztük ott a helyszínen.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Szörnyű 2018. április 23.a párjával járt itt
Kár volt betérni, az ételek drágák és fantáziátlanok, a hely lehangoló, sötét, a kerthelyiségbe nem lehetett kiülni (magyarázat nélkül), na, akkor kellett volna kifordulni és más helyet keresni, de már iszonyúan éhesek voltunk. . .
Gyenge 2017. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Balatonboglári nyaralásunk során elterveztük, hogy minden este másik éttermet látogatunk meg. Sorra került az Erzsébet vendéglő is. Abban bíztunk, hogy egy hangulatos kockásterítős vendéglőben házias ételeket fogyaszthatunk. Kockásterítő volt. Finom ételek viszont nem.
Gyenge 2017. május 2.családjával járt itt
2016 nyarán voltunk a családdal. Enni szerettünk volna, de a felszolgála nő, mikor csak ásványvizet kértünk elsőként, grimaszokat vágott. Aztán hosszú ideig oda sem jőtt. Pedig nem volt nagy tömeg. Úgy döntöttünk, a máshova [moderálva - a szerk. ] megyünk. Fizettünk, mire ismét a megszokott unott grimaszokat láttuk.
Ha nem szereti a vendéget, mért megy pincérnek?
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. július 20.a párjával járt itt
A nyaralásunk első vacsoráját fogyasztottuk ebben az étteremben. A környezet szép, a kiszolgálás megfelelő volt. Az ételek minősége sem rossz, inkább az átlagos jelző megfelelő. A halászlé a megszokott ízt hozta, talán kicsit több hal lehetett volna benne. A pacal jó volt, ellenben kevés.
Szörnyű 2013. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Tavaly voltam ebben a bizonyos étteremben. Sajnos!
A savanyút kétszer számolták fel. A borravaló láttán a felszolgáló hölgy érdekes arcot vágott, pedig rendessen attam. És sajnos csak utólag néztem meg a nyugtát. Nekem ez a hely rossz élmény volt. Az étel ehető de csak közepes szintű . Pedig úgy hirdetik magukat mintha ez lenne a város legjobb étterme.