Paletta Bistrobar & Vinoteca Balatonboglár

06.01-09.01.
Boróka Vendégház Balatonlelle

Paletta Bistrobar & Vinoteca Balatonboglár vélemények

Szörnyű 2018. június 28.egyedül járt itt
Az ételről sajnos nyilatkozni nem tudok. . . . . . odáig nem jutottunk. Az egységbe belépve illemtudóan, hangosan köszöntem, ahogy azt gyermekkoromban tanították . . . . . úgy látszik csak nekem, mert senki sem viszonozta (pedig a pultnál vígan társalgott az egyenpólós népes társaság ).
Gyenge 2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Tavaly voltunk itt először. Nagyon sokat vártunk az ételre . 3 asztaltársaság is távozott ezalatt a kb. 1 óra alatt, mert nem volt türelmük/idejük kivárni amíg kiszolgálják őket. Mi kitartóak voltunk. A padok kényelmetlenek, a személyzet fásult, és cseppet sem kedves. Az étel átlagos. (A hamburger tényleg marhahúsból készült,de kevés fűszerrel, a sav.
Gyenge 2016. július 26.családjával járt itt
Családdal eldöntöttük, hogy elnézünk Balatonra egy gasztronómiai túrára. A déli partra mentünk, megnéztük az interneten, hogy mely helyeket ajánlják. Délen sokkal kevesebb a különleges étterem/bisztró mint Északon, de egyet azért találtunk, a Palettát. Izgatottan vártam milyen lehet a bazalt burger, a vízikutya, szóval ahogy ők hívják ezeket beachfood.