4,8
a 12 balatonfenyvesi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, pizzéria, vendéglő
Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves
Gomba Cafe Étterem & Pizzéria BalatonfenyvesGomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves vélemények

2021. június 29.a párjával járt itt
Az itteni értékelés alapján választottuk az éttermet. Igaz az utolsó 2017-es volt. Nem az értékelés szerinti minőséget kaptuk. Igaz az a megállapítás, az ár maradt, de a mennyiség csökkent. A leves olyan menzás. A második meg látványos, de kevés. A személyzet sem az az igazi "pincér" típus. Gyorsan kaptuk a rendelést, de ennyi. Így aztán csak egyszer voltunk ott.
Gomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves - Étel/italGomba Cafe Étterem & Pizzéria Balatonfenyves - Étel/ital
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
Az étterem kíváló. Az ételek isteni finomak,a pincérek nagyon figyelmesek mindenkivel. Csak ajánlani tudom. Az elmult években a kedvenc éttermem lett,olyannyira,hogy minden évben ellátogatunk a településre,hogy itt el fogyaszthassunk valami isteni finom ételt. Ide megéri betérni! ! ! Itt minőségi ételt kap az ember a pénzéért.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2017. július 7.a párjával járt itt
Ha Balatonfenyvesen strandolunk, vagy csak átutazunk a településen, a Gombában étkezünk, mert az Amore pizzájuk TÖKÉLETES! Akárhány helyen ettünk már pizzát az országban (eddig), náluk készül úgy a pizza "ahogy kell" - vagyis ahogy mi szeretjük.
Kiváló 2016. december 20.a párjával járt itt
Már többször jártunk ott, még nem okozott csalódást. Ha összehasonlítjuk a közeli büfék ajánlatával, egy komplexebb étkezést nyújt, sokkal minőségibb alapanyagokból, hasonló áron, sőt még olcsóbban is. Ezen kívül kiszolgálnak, nyugodtan le lehet ülni. Jó helyen található, közvetlenül a vasútállomás mellett, a szabadstrand közelében, ami szintén nagyon jó hely.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 6.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, mindig finomat ettünk. A kiszolgáló gyors volt és kedves, annak ellenére hogy elég nagy hely. Figyelnek a vendégre, ami külön jól esik. A pizza nagyon finom és vékony tésztás! A többi étel amit kipróbáltunk is kivétel nélkül jól volt elkészítve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 24.családjával járt itt
Kétszer is ettünk ott nyaralásunk során. Mindkét alkalommal finomat. A pizza nagyon finom, mintha Olaszországban lettünk volna.De ugyanez mondható el a gyümölcslevesról, a salátákról. Csak ajánlani tudom. Nekem is ajánlották, nem csalódtam. A pincérek szerintem nem furák, hanem bájosan fiatalok voltak.
Kiváló 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
Kiváló. Ajánlható hely.:) Ìzletes. Gyors kiszolgálás. Könnyen megközelíthető. Több nyelven beszélő személyzet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. július 17.gyerekekkel járt itt
Nyaralásnál választottuk ezt az éttermet. Nagyszerű olasz konyhát visznek, öten ettünk ötfélét, mindegyik étel kiváló, nagyon finom volt! Egyikünk menüt választott, és az is olaszos volt és nagyon finom. Ár-érték arányban is meglepően jó. A pincérek voltak kicsit furák vagy ügyetlenek csak.