Szőlőskert Étterem Balatonfenyves

Szőlőskert Étterem Balatonfenyves
Szőlőskert Étterem BalatonfenyvesSzőlőskert Étterem Balatonfenyves
Szőlőskert Étterem BalatonfenyvesSzőlőskert Étterem Balatonfenyves

Szőlőskert Étterem Balatonfenyves bemutatkozása

Ritka manapság ízig-vérig családi kézben lévő éttermet találni. A Balatonfenyvesen található Szőlőskert Vendéglő egyike ezen keveseknek. Immár 30 éve állnak a gasztronómiai élvezetek szolgálatában házias, magyaros jellegű éttermükkel. A fedett teraszon kedvezőtlen időjárási viszonyok ellenére is van lehetőségünk végigkóstolni a magyaros, tradícionális étlapot.

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
2025.06.01-ig
Napsugár Kemping és Panzió Fonyód

Szőlőskert Étterem Balatonfenyves vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2020. szeptember 3.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk Balatonfenyvesen. Egy fárasztó strandolás után tértünk be az étteremebe, mely 150 méterre volt a szállásunktól. Kinézetre egy kicsi hely, de belépve meglepően tágas. A vidám, jó humorú felszolgáló már a bejáratnál készségesen fogadott. Rögtön hozta is a megrendelt italt, látta rögtön szomjan halunk.
Szőlőskert Étterem Balatonfenyves - Külső képSzőlőskert Étterem Balatonfenyves - Külső képSzőlőskert Étterem Balatonfenyves - Külső képSzőlőskert Étterem Balatonfenyves - Étel/italSzőlőskert Étterem Balatonfenyves - Étel/ital
Kiváló 2020. július 18.gyerekekkel járt itt
Csendes, hangulatos helyre tévedtünk be véletlenül. Nem gondoltam volna, hogy itt találom meg azt a halászlét amit régóta "keresek". Nem nagy a választék, de nagyon finom minden és nagyok az adagok. Segítőkész, aranyos személyzet. Lehet nem a legolcsóbb hely. . . , de tapasztalatom szerint kiváló ár-érték aránnyal büszkélkedhet.
Kiváló 2018. július 21.gyerekekkel járt itt
2018. Júliusában jártunk itt a családommal, mert már korábban évekkel ezelőtt is nagyon kellemes és jó tapasztalataink voltak. A halászlé, amit ettünk nagyon finom, ami párosul az udvarias kiszolgálással. Látszik a családias étterem mivolta, ugyanis a pincér nemcsak "pincér" , hanem foglalkozik, beszélget a vendéggel, és ahogyan hallottuk folyékonyan németül is.
Kiváló 2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Csaladunkkal egy csodalatos estét töltöttünk itt el. Ritka,sőt a mi tapasztalatunk alapjan már szinte nincs is olyan vendéglátohely,ahol ilyen udvarias a kiszolgálás. Fontos a vendég és a pincér aki tulajdonos is egyben,leült hozzánk beszélgetni. /pedig sokan voltak/Az ételek igényesek és finomak voltak. Nagyon kellemes és hangulatos a terasz.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. június 29.a párjával járt itt
Véletlenül estünk be, hazafelé az M7-sen. Csak bekanyarodtunk ebédelni, semmit nem tudtunk róluk. Nagy szerencsénk volt! Biztosan vagyunk benne, hogy a környék legjobb éttermét fogtuk ki. Hangulatos szőlő pergola alatt a hűvösben ebédeltünk a nagy kánikulában, két húslevest házi májgaluskával.
Kiváló 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
Családommal voltam itt. Nagy szép kerthelysége van. Teljesen családi vállalkozás. Apa és fia felszolgál. Anya hátul főz. Fantasztikusan jó kaják vannak. Nincsenek extravagáns ételek, viszont minden friss és nagy adagokat adnak. Érdemes helyet foglalni, mert néha tele van. Kacsát ettem ami konkrétan egy fél kacsát jelent.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 2.családjával járt itt
Családdal jártunk itt múlt ősszel. Több embertől hallottuk ha igazi halászlevet szeretnénk enni,akkor ide menjünk. A kinti teraszon ültünk le, külön hangulatos a felfuttatott szőlő alatt/mellett enni. A kiszolgálás rendben volt, gyorsan meg is kaptuk az ételeket. A halászlevük valóban nagyon finoman volt elkészítve.
Kiváló 2015. július 1.gyerekekkel járt itt
Tavaly az életem legszebb napját még szebbé tették segitőkészségükkel, finom ételeikkel és családias hangulatú helységükkel. Köszi mindent minden tökéletes volt, Gabika fincsi házias finomságai, az egész család kedves kiszolgálása. Aki csak arra jár, vagy ha nem is keresse meg a Szőlőskert éttermet Balatonfenyvesen csalódás kizárva :)
2015. június 25. járt itt
Itt kapható a legfinomabb halászlé a balaton partján, kár, hogy csak hétvégén főznek belőle! :) nyugodt, hangulatos környezet, finom ételek, kiadós adagok.
Szőlőskert Étterem válasza
Köszönjük szépen a dicsérő szavakat!!! Remélem jövőre veletek ugyanitt találkozunk!!!
2016 NYITÁS ÁPRILIS KÖZEPE!!!
2015. szeptember 3., Lepenye Tamás, tulajdonos
Kiváló 2014. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Kiváló ételek, gyors, udvarias kiszolgálás! Gyerekekkel voltam, és maximálisan figyelembe vették az ő kívánságaikat is! hangulatos környezetben fogyaszthattuk el az ebédünket. Jól éreztük magunkat, még a fizetés után is( :-)), mert a felszolgált ételek minősége és mennyisége megérte az árát! ! ! Bátran ajánlom bárkinek, akár gyerekekkel is! Egyszóval: szuper! ! !
Szőlőskert Étterem Balatonfenyves a térképen
8646 BalatonfenyvesFenyvesi u. 83.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-V