Csigaház Kisvendéglő Balatonföldvár

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Csigaház Kisvendéglő Balatonföldvár vélemények

2023. augusztus 1.egyedül járt itt
A Csigaház vendéglőbe a Magyar Konyha Balaton kalauzának hatására tértem be. Fősodratú konyhát visznek, kínáltak többek között a napi ajánlatban rántott kacsamájat, rakott kelkáposztát, az állandó étlapon harcsát és fogast roston vagy rántva, tartármártással, kacsacombot káposztás cvekedlivel, marhapörköltet, hagymás rostélyost, szóval népszerű magyar fogásokat.
Csigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - EgyébCsigaház Kisvendéglő Balatonföldvár - Egyéb
Szörnyű 2022. június 25.a párjával járt itt
Gyerekméretű adagok, íztelen ételek éttermi áron. A messze legrosszabb hely, ahol edddig a Balatonon ettem.
Kiváló 2021. augusztus 4.barátokkal járt itt
Nagyon finom ételek, jo hangulat, közel a partthoz, pincérek rendesek. Kedvesek a kutyával, amint megérkeztünk, rövtön vizet kapott.Nagyon ajánlom!!
Kiváló 2020. július 28.barátokkal járt itt
Az étterem jó helyen található. Odaillő terítéssel, igazán evésre csábító hely. Elég nagy a választék az étlapon és napi ajánlatuk is van. Az ételek frissen vannak elkészítve, nagyon ízletesek. (ettem: orjalevest, juhtúrós galuskát, csapolt sört ittam). A pincérek kedvesek, udvariasak és segítőkészek.
Gyenge 2017. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Már régóta nézegetjük a helyet, most végre alkalmunk nyílt kipróbálni, de kár volt. Teljesen egyszerű ételt kértem, ami szerintem elronthatatlan: tojásos galuska salátával. Hát. . . most sikerült meglepni. Semmi íze nem volt. Sem tojás, sem galuska, sem só, se semmi. Teljes döbbenet.
2017. július 28.gyerekekkel járt itt
Igazi, kockás abroszos, kisvendéglő. Nagyon finom ételek, udvarias kiszolgálás. Húslevest választottuk gazdagon, ropogós pisztrángot illetve cigánypecsenyét. A pisztráng kívül valóban ropogósra sült, mégsem száradt ki, húsa finom omlós és a citromot sem sajnálták mellőle!
Gyenge 2017. július 23.egyedül járt itt
Szép kilátás sok pincér sok hely. Ezek a pozitiv dolgok. A rendelt cordon bleu 10 perc alatt kijött de rossz ízű rágos volt es a sajt a lehető legrosszabb volt amit ettem. Nyomokban velőféleséget tartalmazott. . . keserű íze sajnos sokáig meg is maradt. Az adag kicsi! A rendelesek elmaradnak az italokért többször is szólnom kellett. Többet nem jövök
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. július 18.gyerekekkel járt itt
Vacsorára tértünk be az étterembe,egy hosszú túra után éhesen. Levest is kértünk(májgombóc), ami 2 perc után meg is érkezett, de sajnos nem melegen. Talán ez az egy volt, ami miatt nálam nem 5 pontot kapott a hely. A főételek finomak voltak, gyorsan elkészültek, a kiszolgálás is kedves volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 14., kollégákkal járt itt
Balatonföldváron a Csigaházban ittunk a hajóra várva, ill. ettünk ezt követően. Első élményünk jó volt. A sör kellően hideg, gyors kiszolgálás, kellemes kilátás a kikötőre, van barna sör. Az étlap házias ételeket kínál, hívogató, ha erre vágysz. Ezen felbátorodva a kirándulás után ide ültünk be ebédelni.
2016. szeptember 7.a párjával járt itt
Ha valaki a Füredi kikötőben enne még egyet hajókázás előtt/után/helyett, ajánlom figyelmébe a Csigaházat!
Inkább ezt, mint a nem messze lévő két másik etetőhelyet.
Közvetlen a kikötő mellett, nézelődni se utolsó hely egy sör mellett.
Nem túl hosszú az étlap, de amit mi kaptunk az korrektül és finoman volt elkészítve, csinosan tálalva. A személyzet kedves és rugalmas.