Kukorica Csárda Balatonföldvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kukorica Csárda Balatonföldvár vélemények

2022. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Jártunk már itt többször, most csak azért ragadtam "tollat", hogy kiírhassam magamból a csalódást. A hely még mindig JÓ, az ételek és az italok is. A személyzet is. . . majdnem. Ebédre halászlét szerettünk volna rendelni, azt a választ kaptuk, hogy fő most nem tudnak hozni nekünk. Ezért visszamentünk vacsorára. . .
2022. április 19.családjával járt itt
Nagyon hangulatos és színvonalas csárda. Tiszta, rendezett. A felszolgálás barátságos, udvarias és gyors. Jól főz a szakács és ő is gyors max. negyed órát vártunk a rendelt ételekre. Az ételek ízvilága remek. Az ár érték arány megfelelő. A csárda tágas parkolóval rendelkezik. Szerintem érdemes kipróbálni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2020. július 18.családjával járt itt
Júniusban a járvány mérséklődése után jártunk az étteremben, gondoltuk újra ott ebédelünk. A kiszolgálás I. osztályú, azzal nem volt gond. Az étel is nagyon finom volt, de a hidegzuhany akkor ért, amikor 3 főételért(semmi extrát nem ettünk) és 3 italért(üdítő) a pincér kihozta a 17. 500 forintos számlát.
2019. szeptember 20.a párjával járt itt
Szeptember elején voltunk itt egy hétköznap. Siettünk, időre kellett mennünk, amit jeleztünk a felszolgálóknak. Kérésünknek megfelelően nagyon gyorsan elkészültek az ételek, amik nagyon kellemes ízvilágúak és bőven elegendőek voltak. Kellemes környezetben jól éreztük magunkat, annak ellenére, hogy az árszínvonal igen csak a balatoni főszezont idézte.
Kukorica Csárda Balatonföldvár - Étel/ital
Kiváló 2019. április 9.a párjával járt itt
Balatonföldváron szálltunk meg egy éjszakára Párommal, és a szállásadónk javaslatára tértünk be ebbe a Csárdába. Nagyon hangulatos hely, esküvői helyszínnek is tökéletes lenne. A falon százával vannak régi hagyományos magyar dísz-és használati tárgyak, a mennyezet fagerendás, a helyi falfestő csapat Munkácsy kép alapján dekorálta az egyik nagy fehér felületet.
Kukorica Csárda Balatonföldvár - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
Augusztus utolsó hetében jártunk ott ebédelni. Bőven találtunk a kerthelyiségben asztalt. A kiszolgálással nem volt gond, bár a női felszolgálók lehetnének kicsit kedvesebbek. Az étlapon nem volt nagy választék, gondolom a szezon vége felé ez már így szokott lenni. Különlegességet választottunk, nem volt olcsó, de nagyon ízletes volt és bőséges adagot kaptunk.
Átlagos 2017. augusztus 23.családjával járt itt
Szó,szó. Nem leszünk visszajáró vendégek.
Kívülről jobban nézz ki mint amilyen a tartalom.

Kiváló 2017. június 13.barátokkal járt itt
Hétfői napon délután mentünk be barátokkal ebédelni. Az étterem szinte üres volt, rajtunk kívül csak egy asztalnál volt vendég a kerthelyiségben. Ez valószínűleg a hétfő délutánnak köszönhető, na meg annak, hogy még szezon elején jártunk.
Ennek ellenére gyönyörűen megterítve, minden igényt kielégítő fogadtatásban részesültünk. Az ételek és a kiszolgálás hiba nélküli volt. Az árak kicsit magasak.
2016. május 9.gyerekekkel járt itt
Kellemes csárda. A pincérek figyelmesek. Az étlapon kívül is megoldják a vendég kívánságát (ésszerű keretek között). Minden friss és finom volt az uborkasalátát kivéve. Talán a rántott harcsa mellé felszolgált saláta kár, hogy előkészített volt. Friss alapból biztos jobb lett volna figyelemmel arra is, hogy tavasz van.
Kukorica Csárda Balatonföldvár - Étel/italKukorica Csárda Balatonföldvár - Étel/italKukorica Csárda Balatonföldvár - Étel/italKukorica Csárda Balatonföldvár - Étel/italKukorica Csárda Balatonföldvár - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. május 3.a párjával járt itt
Hétvégén ebédeltünk ott, mert kíváncsiak voltunk a balatoni halászlére. Finom volt, de inkább csak átlagos. A harcsapaprikás túrós csuszával ízlett, de inkább csak zóna adag volt. . . Az üdítő kellemesen hűtött volt. A kiszolgálás gyors volt. A csárda hangulata viszont lenyűgöző, amolyan múzeum típus.