Manna Mia Cafe Balatonföldvár

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Manna Mia Cafe Balatonföldvár vélemények

Kiváló 2022. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Rövid nyaralásunk alatt egy ebéd és egy vacsora fért bele ezen a helyen. Első alkalommal csak találomra mentünk, de másodszorra azért mentünk, mert az első alkalommal a társaság minden tagja (10 fő) elégedetten távozott. Másodszorra sem okozott csalódást. Az ételek és az italok finomak és frissek (a pizzatészta szuper).
2020. augusztus 17.barátokkal járt itt
Nagyon büszke voltam az étterem kínálatára, mert már talán 4 hónapja, éppen az "elkülönítés" miatt nem ettem olasz specialitást, aztán a nevét látva az ABBA-zenekar musicalje jutott hirtelen az eszembe. A belső teremben pedig kedves plüssfigurákat is találtam. Csütörtökön aztán Ágnest is elhoztam magammal, mire ő is megkóstolta, és nem győzte köszöngetni nekem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Amúgy is elfogult vagyok az olasz konyhával kapcsolatban, de ez a hely!!! Igazi olasz módra készül minden. A legjobb rizottó, a legjobb spagetti, a legjobb saláta, a legjobb desszert. Az adagokkal nem vagyok kibékülve, de így legalább nem esszük degeszre magunkat. Árban elfogadható, ja és a limonádé tényleg nagyon isteni!
2016. július 14.barátokkal járt itt
Balatonföldvárra érkeztünk barátainkkal nyár elején, a sétányon ahol voltunk nagyon szimpatikusnak tűnt a kávézó. Beültünk, fiatalos csapat szolgált ki minket, nagyon rövid idő alatt. Párom és a barátaink is kávéztak, én üdítőztem. Semmire nem lehetett panaszunk, tényleg rendes és jófej volt mindenki.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Ahová még mindenképpen érdemes ellátogatnotok, az a földvári kikötő és parti sétány. Csodálatos kilátás nyílik az árbóc-rengeteg mögül a nyílt Balatonra. Ezernyi vitorlás-csodában gyönyörködhetünk és már önmagában is kikapcsol a csodás kékség látványa.
Manna Mia Cafe Balatonföldvár - Étel/italManna Mia Cafe Balatonföldvár - Étel/ital
2016. április 22.családjával járt itt
Kellemes környezet, jó konyha, kiváló kiszolgálás, ár-érték arányban jól teljesítettek.
Családdal voltunk, kihasználtuk a torkosnap előnyeit :)
Akár 5 szívecskét is adnék, de ezt csak messze az átlag felett teljesítő szakácsoknak tartogatom, amit azért kevesen tudnak az országban ;)
De a Manna Mia-t szívesen ajánlom.
Manna Mia Cafe Balatonföldvár - Egyéb
2014. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Családdal mentünk (5 felnőtt + 2 gyerek) "A Vidék íze" 50%-os ételkuponunkkal ebédelni. A szép, napos idő miatt kint választottunk asztalt magunknak egy kellemes kis emelvényen, a személyzet azonnal segített összetolni két asztalt, majd megkaptuk az étlapokat, ami egyszerre volt kellemes és kellemetlen csalódás is számomra.
Kiváló 2014. július 6.gyerekekkel járt itt
Balatonföldvár legjobb étterme a Manna Mia. Az egyetlen kifogástalan vendéglátóhely. Végtelenül kedves személyzet. Udvariasak készségesek, tisztelettudóak egytől egyig mindegyikük! Fenséges ízek és gyerekbarát környezet. Földváron mindent kipróbáltunk ők a befutók. Mindenkinek ajánlom.
Apa anya gyerekek :)