Balaton Étterem Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Balaton Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2022. március 23.a párjával járt itt
Tökéletes hely, tökéletes helyszínen! Az ételek kifogástalanok, a kiszolgálás a lehető legudvariasabb, az étteremből nyíló balatoni kilátás pedig utánozhatatlan. :) Nagy élmény szezonon kívül is, számomra a nyáron jellemző,Tagore sétányon hömpölygő tömeg nélkül feledhetetlen élmény volt az itteni tavasszal elfogyaszott ebéd. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2021. június 28., kollégákkal járt itt
A hétvégén jártam itt kollégákkal, hatalmas forgalom volt végig a sétányon, egyedül itt tudtak helyet szorítani 6 főre. Kedves, segítőkész pincéreket,ételkülönlegességeket, szép, igényes tálalást kaptunk, megfelelő ár-érték arányban. Várni is alig kellett szinte és hozták a friss ételeket. Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2019. február 24.családjával járt itt
Téli ottjártunkkor családias hangulat fogadott, a rendelt ételeket időben és forrón, frissen hozták ki. Az ételek nagyon ízletesek voltak, a kiszolgálás kedves és gyors volt. Egyetlen problémánk az volt, hogy így télen nincs eléggé kifűtve a hely, hősugárzókkal oldják meg a fűtést, több mint egy órát ott ülni eléggé hűvös az a hatalmas hely. Ennek ellenére máskor is ellátogatunk ide.
Átlagos 2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Valamelyik oldal Balatonfüred legjobb éttermének írja le. . . hát kipróbáltuk. . . távolról sem az. Egyetlen előnye, hogy a legjobb helyen van, csodálatos a környezet és a kilátás a teraszról. De a pozitívumok itt el is fogytak. A pincérek nem túl szívélyesek, nem mosolyognak, futószalagon szolgálnak ki.
Gyenge 2018. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Több kedvenc helyünk van Balatonfüreden, de egy próbát már tettünk néhány éve a Balaton étteremben, akkor jó volt, gondoltuk most sem fogunk csalódni. A kiszolgálás átlagos volt, még vacsoraidő előtt mentünk két gyerekkel, hogy a tömeget elkerüljük, viszonylag hamar, fél óra múlva tudtunk enni is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márNépszerű író - 33 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 25.barátokkal járt itt
A Szívkórháztól és a Balatontól pár méterre a Tagóre sétány mögött található az igen színvonalas étterem. Egy három hetes szívkórházi beutaló alatt látogattuk meg ismét a helyet és nem csalódtunk! Nem csaphattunk nagy lakomát, de a kínálat így is megnyerő volt. A kiszolgálás gyors volt a telítettség ellenére (pünkösd) a kellemes környezet és a tisztaság a régi. Csak ajánlani tudom ezt a vendéglőt mindenkinek!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 20.a párjával járt itt
Pár méterre a Balaton partján található.
Nagyon szép hely. Az asztalok rendezett sorban találhatók,megfelelő távolságra egymástól.
A felszolgálás tökéletes . A pincérek kedvesek,gyorsak. Pik-pakk kihozták amit rendeltünk.
Az étel nagyon finom volt,két személyes Balaton tálat ettünk .
Máskor is betèrünk ha arra járunk.
Kiváló 2018. január 22.a párjával járt itt
Hazafelé úton, egy gyors ebédre tértünk be ebbe a kellemes füredi étterembe. A pincérek kedvesen fogadtak, és ez a figyelmesség egész ottlétünkre vonatkozott. . . Az árak, itt a Balaton partján, Füreden, nyilván nem a legolcsóbbak, de azt kell mondjam, egész jó az ár-érték arány. Több étterem étlapján láttam már, hogy a gulyásleves 2.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
2017. szeptember 14.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak, frissek és bőségesek. Fogast és pontyot ettünk rántva és nem csalódtunk, mindkét hal könnyű és ízletes volt. E mellé a jég hideg Fröccs igazán jól esett a nagy kánikulában. A felszolgáló pincér kedves, barátságos és igazán gyors volt. A terasz nagyon hangulatos, jó hogy külön boxokba lehet leülni.
Balaton Étterem Balatonfüred - Étel/italBalaton Étterem Balatonfüred - Étel/italBalaton Étterem Balatonfüred - Étel/italBalaton Étterem Balatonfüred - Külső képBalaton Étterem Balatonfüred - Külső kép
Kiváló 2016. december 21.barátokkal járt itt
Az étel tökéletes és ízletes , mennyiség bőséges, kiszolgálás a vendégért van, ár teljesen elfogadható! Az éterem szerencsére kutyabarát és amikor megérkeztünk a kutyusnak egyből hozták az edényt vízzel ! A kiszolgálaás nagyon gyors volt pedig tele volt az étterem, a pincérek sokan is voltak felkészülve a tömegre.
Balaton Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredKisfaludy u. 5
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi