Bergmann Cukrászda Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bergmann Cukrászda Balatonfüred vélemények

Kiváló 2019. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Az idén is teszteltük a Bergmannt. Most már kissé tapasztaltabbak lettünk, hiszen nem tartunk már a parkolóhely hiányától. Ugyanis a nem messze lévő szupermarket mögött jó sok hely van. A cukrászdában nagyon kedves a kiszolgálás. A páratlanul finom süteményeknek és kávénak nagyon nehezen tudunk ellenállni. Most elvitelre is vásároltunk néhány finomságot.
Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Étel/italBergmann Cukrászda Balatonfüred - Étel/italBergmann Cukrászda Balatonfüred - Étel/italBergmann Cukrászda Balatonfüred - Külső képBergmann Cukrászda Balatonfüred - EgyébBergmann Cukrászda Balatonfüred - Étel/italBergmann Cukrászda Balatonfüred - Étel/italBergmann Cukrászda Balatonfüred - Étel/italBergmann Cukrászda Balatonfüred - EgyébBergmann Cukrászda Balatonfüred - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
2018. szeptember 7.a párjával járt itt
Ha Balatonfüreden járunk, mindig felkeressük a Bergmann cukrászdát. A minőség változatlanul jó, a franciakrémes most is finom volt. A kiszolgálás kicsit szétszórt volt. Szerintem drágák. 2 krémes, egy presszókávé, egy ásványvíz 2240 Ft, egy jó indulattl 4 dekás kis fagyigombóc 300.
Kiváló 2017. január 11.a párjával járt itt
Habár most zárva van a Bergmann füredi egységeinek mindegyike - mégis ide kívánkozik a nyári élmény. Állandó parkolóhely gondokkal küzd a cukrászda. Mindig ismerősként üdvözöljük a házi- és vaddisznókat, mikor kiszállunk a kocsiból. Azt hiszem süteményválasztékban ennél nagyobb repertoárt nem láttunk még Füreden.
Gyenge 2016. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Augusztus végén egy kellemes ebédet követően látogattunk el a Zsigmond utcában levő cukrászdába. Az első meglepetést a szűkös sütemény választék okozta. A második kellemetlen élményként a pincérre kellett várnunk közel tíz percet, pedig szinte csak mi vártunk kiszolgálásra.
2016. június 3.gyerekekkel járt itt
Aki rendszeresen idejár, tudja nem csalódik! Pompázatos torta-sütiválaszték, helyben készített croissant és egyéb, számos, csábítóan csalogató ízorgiák várakoznak kóstolgatásra. Kedvencem, a családi receptura alapján készült francia krémes. A levendula, camparis fagyit is nehéz kihagyni. Csak ajánlani tudom mindkét cukrászdájukat Balatonfüreden.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Már többször végigettük az étlapot, ami csupa különlegesség édességből áll. Finomabbnál finomabb sütemények és torták mosolyognak a pultban, várva az éhes vendégseregre. Akár sós, akár édes ízre vágytunk, sosem csalódtunk a minőségben. A kiszolgálás is gyors, szakszerű, pillanatok alatt az asztalnál van a pincér, aki figyelmesen, mégis észrevétlenül teszi a dolgát.
Kiváló 2016. május 9.családjával járt itt
Ha Balatonfüreden járunk, mindig betérünk a főúton található Bergmann cukrászdába.
Egy cukrászdánál az első benyomást mindig a "krémespróba" alapján szerzem. Náluk a krémes kiváló, az utóbbi években itt ettem a legfinomabbat. A sütemények mindig frissek, ízletesek, így a legnagyobb dilemma, hogy krémest válasszunk, vagy esetleg valami mást. . .
A felszolgálók kedvesek.
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
Évek óta visszatérő, elégedett vendégeknek számítunk egész évben. A Petőfi utcán található cukrászdába térünk be mindig ha süteményt kívánunk meg illetve innen rendeljük a család tagjainak születésnapi tortáit minden évben. Abszolút elégedettek vagyunk, rossz szájízzel még nem távoztunk innen, ami a cukrászati termékeket illeti.
Bergmann Cukrászda Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2015. december 10.gyerekekkel járt itt
A finom sütemények magukért beszélnek. A kedvenc süteményünk a mimóza, bavária eper és a túró torta szelet. Visszatérő vendégek vagyunk minden évben. Szívesen megyünk a Bergmann cukrászdába. A Petőfi utcai közelebb áll hozzánk, de a másik is hangulatos, közel van a parthoz. Kiszolgálás is nagyon kedves, barátságos. Balatonfüred legjobb cukrászdája.
2015. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Már évek óta visszajárunk ebbe a cukrászdába, évente többször is, ha úgy alakul. A két egysége közül mi a Petőfi utcait szeretjük jobban, az nagyobb, hangulatosabb. A sütemények nagyon, de nagyon finomak, mindegyik, mindig! ! ! Kifogástalanok! Krémest mindig "kell" ennünk, az kihagyhatatlan.