Bistro Sparhelt Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bistro Sparhelt Balatonfüred vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 13.családjával járt itt
Bementünk, mert azt gondoltuk, hogy jó étterem. De miután kiválasztottuk az ételt azután háromnegyed órát vártunk, mire kihozták. Az ár-érték arány nagyon rossz. Alig hoztak valamit, és nagyon sokba került. Más étteremben is voltunk, de ilyen probléma nem volt, mint itt.
Ezüst fokozatú értékelőLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Gyenge 2020. április 29.a párjával járt itt
Évek alatt sokat javult a hely, kb. négy éve volt a csúcson. Remek ételek voltak jó ízléssel kitalálva és megvalósítva. Mostanra valami nagyon megváltozott. Túlvariált, össze nem illő alapanyagok nonszensz katyvasza az étlapon. Megszűnt a borválaszték, egyszer csak a "saját", ihatatlan boraikat lehet rendelni.
Bistro Sparhelt Balatonfüred - Étlap/itallapBistro Sparhelt Balatonfüred - Étlap/itallapBistro Sparhelt Balatonfüred - Étlap/itallapBistro Sparhelt Balatonfüred - Étlap/itallapBistro Sparhelt Balatonfüred - BelsőBistro Sparhelt Balatonfüred - Étel/italBistro Sparhelt Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2019. július 9.gyerekekkel járt itt
A Sparhelt bisztró már egy jó ideje a célpontlistámon van, idén június elején végre sikerült meglátogatni. A kisebbik fiammal ültünk be, úgy igyekeztünk rendelni, hogy meg is együk és még jusson hely aznapra más éttermet [moderálva - a szerk. ] is megnézni. Tetszett a beltér, hangulatos jazz zene szólt, egy fokkal hangosabban a kellemesnél.
Bistro Sparhelt Balatonfüred - Külső képBistro Sparhelt Balatonfüred - Külső képBistro Sparhelt Balatonfüred - Külső képBistro Sparhelt Balatonfüred - BelsőBistro Sparhelt Balatonfüred - BelsőBistro Sparhelt Balatonfüred - Étel/italBistro Sparhelt Balatonfüred - Étel/italBistro Sparhelt Balatonfüred - Étel/italBistro Sparhelt Balatonfüred - Étel/ital
2017. május 1.a párjával járt itt
Igen, például én a levest. Amit itt ettem az egyébként kifogástalan és kitűnő volt, de csak melegen tálalták. Szándékosan kerestük fel a helyet, mert kíváncsiak voltunk rá. A berendezés ízléses és hangulatos, de hosszas tépelődés után sem tudtam megfogalmazni, milyen stílust képvisel. Modern? A kiszolgálás, a tisztaság kifogástalan.
Kiváló 2016. november 30.a párjával járt itt
Ez az étterem az egyike a város újhullámos, könnyed, mégis magas minőséget nyújtó modern helyei közül. A belső tér hangulatos, ízléses, letisztult, mégis karakteres. A terasz rész is kellemes a növények előtt ülve.
2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
A Balaton mellett töltöttük a hétvégét, és kifejezetten a Sparhelt Bistro kedvéért mentünk át Füredre. Először azt hittük, rossz címre jöttünk, mert senki nem volt, de később megtelt a terasz, bent viszont senki nem ült. Remélem, megmarad a hely, mert kell ilyen is a Balaton mellé. Az étlap nem túl hosszú, viszonylag hamar választottunk.
Átlagos 2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Nem hittem, hogy a mai „világban” létezik még klasszikus bisztró! De mi is valójában a bisztró? „Gyorsbüfé, talponálló, kis kocsma, olyan hely, ahol pult mögül szolgálnak ki ételeket, italokat. ” Nos ez igazándiból nem igaz, mert hogy az ételekre ugyan nem kell sokat várni, de ez annak köszönhető, hogy 5+1 vega főétel van és kész, a levesekből 3-4 áll rendelkezésre.
Bistro Sparhelt Balatonfüred - BelsőBistro Sparhelt Balatonfüred - MosdóBistro Sparhelt Balatonfüred - MosdóBistro Sparhelt Balatonfüred - MosdóBistro Sparhelt Balatonfüred - Étel/italBistro Sparhelt Balatonfüred - Étel/italBistro Sparhelt Balatonfüred - BelsőBistro Sparhelt Balatonfüred - BelsőBistro Sparhelt Balatonfüred - BelsőBistro Sparhelt Balatonfüred - BelsőBistro Sparhelt Balatonfüred - Külső kép
Kiváló 2016. április 7.a párjával járt itt
Első megállónk itt volt, véletlenül vettük észre a hírdetést az autópályán, és ihletet kaptunk. Nagyon jól megcsinált étterem,látványkonyhával, aprócska, ám annál figyelemreméltóbb étlappal, lerí róla, hogy helyi alapanyagokból dolgoznak, a mai trend elvárásainak megfelelően.
Kiváló 2015. szeptember 28.a párjával járt itt
Muszáj kipróbálni. Igen nem a legolcsóbb de az ìzek miatt ki kell próbálni. A szemed előtt készül az a fajta étel amiről nem is gondolod hogy szereted. A kacsamell verhetetlen - saját tapasztalat!!!
Átlagos 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Hőségben jártunk náluk, teraszi asztalt választottunk. A kért fogások: kajszibarack leves kókusszal és pattogatott kukoricával, szarvassonkával; sült kecskesajt ribizliöntetetes salátával, fenyőporos mézzel; kacsamell burgonyapürével töltött kelkáposztával, tejszínes mártással, szarvasgombával. A kiszolgálás kedves volt és körültekintő.