Halászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred
Halászkert Étterem BalatonfüredHalászkert Étterem Balatonfüred

Halászkert Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüreden, a megújult reformkori városrészben, a 71-es balatoni főút és a Zákonyi Ferenc sétány kereszteződésénél található a település egyik legrégebbi, legpatinásabb étterme. A Halászkert az 1940-es években már nagy népszerűségnek örvendett a halételeket kedvelők körében.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Halászkert Étterem Balatonfüred vélemények

Kiváló 2022. szeptember 15.a párjával járt itt
Először jártunk a Balatonfüredi Halászkertben. Ebédelni akartunk és ott sétáltunk a közelben. Megnéztük az étlapot és beültünk a teraszra. Nagyon kedves kiszolgálás, finom ebéd. Megfelelő árral. Tiszta rendezett volt a terasz.Ajánlom másoknak is .Ha újra arra járok biztosan betérek ismét.
Átlagos 2022. február 24.a párjával járt itt
Hatalmas hodály étterem, láthatóan semmit sem költöttek a berendezésre vagy 20 éve. Az étlapválaszték is hatalmas, mivel halétterem, halat rendeltünk. Pontyhalászlé: lehet választani, hogy üresen, tésztával, halfilével. . . kéred. Én belsőséggel rendeltem. Kis bográcsban érkezett, alatta akkora adag égőpaszta, hogy 1 perc múlva már forrt a lé az asztalon.
Kiváló 2021. augusztus 14.a párjával járt itt
Szuper a kiszolgálás!!! Nem gondoltuk volna, hogy előételként kacsamájat eszünk, de nagyon szivélyes volt a kínálás, hát megkóstoltuk!! Nem bántuk meg!!!!
Rendkívül finom az étel!!!!
Nagyon jó hangulatban lehet Nagyon finom, jól elkészített ételeket elfogyasztani!!!
Köszönjük az élményt!!!!
Kiváló 2020. augusztus 17.családjával járt itt
Egy hangulatos hely. Figyelmes kedves kiszolgálás. Nagyon finom ételek. Ebédre tértünk be az étteremben. Nagyon jó választás volt. Nagyon finom halételeket ehetünk. Kár lett volna kihagyni.
Halászkert Étterem Balatonfüred - Étel/italHalászkert Étterem Balatonfüred - Étel/italHalászkert Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Gyenge 2019. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Egy régi nagy nevű étterem, tulajdonos váltást után. Kívülről retro. Parkolás katasztrofális, ha étkezést követően maradni akarsz 500Ft/óra, a környék parkolóiban olcsóbban is megúszhatod! A terasz fele dohányzó, a másik fele nem, de nem fogsz füst mentes sarkot találni. aki szeret hamutálban étkezni , annak kiváló.
Kiváló 2018. október 30.a párjával járt itt
Lenyűgöző, hogy teltház mellett is gyors, precíz és minőségi vendéglátást kaptunk. Az ételek mindíg elkápráztatnak, a pincér gyors, jókedvű és képzett. Többször voltunk már és még leszünk is! Köszönjük.
Kiváló 2018. október 26.a párjával járt itt
Szombati napon ebédeltünk az étteremben. A nagy tömeggel ellentétben, gyors kiszolgálásban részesültünk. A pincér nagyon kedves és barátságos volt. A rendelt ebéd nagyon ízletes volt és bőséges.Az ebéd gusztusos, szépen tálalt. A tisztaság megfelelő. Ha erre járunk máskor is betérünk ide ebédelni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2018. augusztus 28.a párjával járt itt
Már régen meg akartuk látogatni a helyet, mivel nagy halászlé kedvelők vagyunk, ezért jól ismerjük országunk halászcsárdáit. Erről csupa jót olvastunk, de sajnos csalódnunk kellett. Balatonfüreden töltöttük a hétvégét, vasárnapi ebédre ültünk be a Halászkertbe.
Kiváló 2018. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk a füredi Halászkertben. Kellemes környezet, ügyes, gyors, udvarias pincérek, finom ételek.
A gyerekeknek rögtön hoztak mesekönyvet hogy lekössék őket. Ez nagyon szimpatikus volt. A halászlé finom, a fogasfilét is ajánlom mindenkinek, a gyerekek brokkolikrém levest ettek, cornflakesbe forgatott túrógombócot, minden elfogyott.
Finom fehérbor, nagyszerű meggysör! Alig várom hogy újra betérjünk!
2018. június 11.barátokkal járt itt
Hárman ebédeltünk, egyikünk menüt, az egy közepes menzakaja minőség volt, viszont olcsó. Nagy baj végül is ezzel nincs, hát menü és nem más. Ketten az étlapról választottunk, marhapörköltöt és gombapaprikást. Mindkettő kiválóan elkészítve, ízletes és nagyon bőséges adag, ez kellemes meglepetés volt.
Halászkert Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi utca 3.
• kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
magyar, nemzetközi