Pizza.Pont Kredenc Balatonfüred

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Pizza.Pont Kredenc Balatonfüred vélemények

Kiváló 2020. február 8.a párjával járt itt
Jelenlegi füredi wellness hétvégén is kiugrottunk egy süti-kávé fogyasztásra. A hely most is az eddig megszokott színvonalat hozta a sütemények frissessége, íze tekintetében egyaránt. A hölgy és barista fia kellő humorral és udvariassággal visszacsábítják a vendéget. Vissza is fogunk menni ... nemsokára.
Pizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - BelsőPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - BelsőPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - BelsőPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - BelsőPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/italPizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2018. augusztus 2.a párjával járt itt
Hiába nyílnak sorban újabb és újabb cukrászdák, a nagy hagyományokkal rendelkező Kedves cukrászdát és kávéházat nehéz felülmúlni. Óriási választékot kínálnak laktózmentes és gluténmentes süteményekből, pohárkrémekből. Kedves, előzékeny a személyzet. Egyedüli negatívumként talán a hátul, eldugott helyen lévő mellékhelyiségeket említeném. Mindig visszamegyünk sok-sok éve.
Kiváló 2016. november 30.egyedül járt itt
Főleg azért örülök, mert ez a hely gondolt a gluténérzékenyekre is. Csütörtöktől kapható glutén- és tejmentes paleo sütemény. Igaz, szombatra már elfogy főszezonban, de ez a lényegen nem változtat. Hangulatos a hely, klasszikus kávéházi profillal, a sütemény választékba nem fulladunk bele, de ami van az nagyon finom, és megfizethető.
Pizza.Pont Kredenc Balatonfüred - Étel/ital
Gyenge 2016. augusztus 8.családjával járt itt
Többször jártunk már ezen a helyen, de a választék a kiszolgálás színvonal alatti volt, pedig szombati napon mentünk. A süteményekből alig volt választék, amit ettünk az is gyenge minőségű volt. A kiszolgálás minden szakmaiságot nélkülözött. A somlóira a "tejszínhabot" flakonból nyomták.
2016. május 5.barátokkal járt itt
Évente felkeresem ezt az igazán KEDVES kávéházat. Csendes, nyugalmat árasztó, igazán békés helyiség Balatonfüred csendes utcájában. Már belépéskor érezhető, hogy itt helyére tehetem gondolataimat, lelki békét kapok. A kávéház tisztasága és a kiszolgálás valóban igényes.
Kiváló 2014. június 5.barátokkal járt itt
Imádom Balatonfüredet, ezen belül is a Kedves Cukrászda Kávézót, ami nagyon kellemes hangulatú helyen várja kedves vendégeit.
A kiülős teraszos része este kivilágítva kedvenc helyeim közé tartozik.
Zamatos kávé különlegességekkel, és még finomabb házilag készített sütikkel, tortákkal kedveskednek vendégeiknek! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 17.a párjával járt itt
A Kedves cukrászda Balatonfüred szintén kultikus helye. Nem véletlenül, ugyanis a kiszolgálás gyors, kedves, a lányok csinosak. :) A sütemények nagyon sokfélék, és eszméletlenül finom ízek jellemzik. A kávé is olyan, amilyennek egy kávénak kell lennie. Egy óriási séta után a csodás Balaton partján, méltó megkoronázása a anpnak egy süti-kávé kombináció a cukrászda előtti asztaloknál.