Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred

Menta Bistro Balatonfüred BalatonfüredMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred
Menta Bistro Balatonfüred BalatonfüredMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred

Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred bemutatkozása

Silver Resort udvar, Balatonfüred
2012. márciusában megnyílt Balatonfüreden a Silver Resort Yacht kikötőben a Menta Bistro. Az étterem 120 fős hangulatos terasza közvetlen a Balaton partján fekszik, melynek hátteréül a Tihanyi-félsziget és a közelben ringatózó vitorláshajók szolgálnak.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred vélemények

2016. augusztus 2.egyedül járt itt
Kellemes és hangulatos hely ez is csak. Jó időben érkeztem, még a "nagy hajtás" előtt. Gyors és kedves kiszolgálásban volt részem már ekkor is. Jó alapanyagokat használnak -egy része helyiektől - mind ez ízlésesen tálalva. A pizza nagyon jó volt, a tészta vastagsága, a friss paradicsom alap, a sajt, minden úgy volt ahogyan szeretem.
Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - BelsőMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - BelsőMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - BelsőMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - BelsőMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső képMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - BelsőMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - BelsőMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - BelsőMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - BelsőMenta Bistro Balatonfüred Balatonfüred - Külső kép
Gyenge 2014. július 1.családjával járt itt
Az étterem hangulata és a kiszolgálás kifogástalan volt, ezzel szemben az ételek nem igazán! Minden évben nyaralunk a családdal a Balatonnál, és minden évben ellátogattunk a Mentába, eddig mindig minden kifogástalan volt, de sajnos idén csalódnunk kellett, sokat kellet várni az ételekre és csak nagyjából 1,5 óra után derült ki, hogy van olyan étel, ami elfogyott. . így volt, aki sajnos üres gyomorral távozott!
Menta Bistro Balatonfüred Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredZákonyi F. u. 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • kisállat bevihető • koktélok • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo