Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

4,2
a 100 balatonfüredi étterem közül
étterem
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) BalatonfüredMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred vélemények

Kiváló 2023. október 2.családjával járt itt
Nagyon finom és bőséges ételeket ettünk, a kiszolgálás és kitűnő volt. Többször voltunk már itt, de mindenképp visszatérünk, másnak is szívesen fogom ajánlani.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/ital
Kiváló 2021. július 14.a párjával járt itt
Mi mindig a velős piritós miatt térünk be.
Izletes csipős, imádjuk. Bár a szine és kicsit az állaga változott sajnos.
Most megpróbáltuk a Csülköset is, de elég száraz, csalódás
MINT EGY MELEG szendvics.
Maradunk továbbra is a velős piritósnál.
Ez rövid értékelés ? Mit kéne még írnom?
Gyenge 2020. február 9.a párjával járt itt
Többször is írtam dicsérő szavakat erről a helyről, melyeket most a legnagyobb sajnálatomra meg kell változtatnom. Balatonfüredi félpanziós wellness hétvégénk szombatján sétálni indultunk. Együnk egy velős pirítóst a hatlépcsősben! - mondtuk egybehangzóan. Pár percet vártunk az asztalra, mert bizony teltház volt.
Muskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - BelsőMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - BelsőMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - EgyébMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Étel/italMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső képMuskátli Borozó (Hatlépcsős) Balatonfüred - Külső kép
Gyenge 2019. november 4.a párjával járt itt
Mivel több időt kellett tölteni Balatonfüreden és egy ismerősöm is ajánlotta a velős pirítóst így adtunk még egy esélyt a helynek. Nem kellett volna. Én kértem egy sütőtökkrém levest,ami finom volt. A párom marhahús levest kért. A répa ehetetlen volt, a marhahús meg rágós, még főzhették volna.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 21.gyerekekkel járt itt
Későn értünk a szálláshelyre, így kicsit tanácstalanul indultunk el a városba, hátha betudunk ülni valahova este 8 után. A számunkra addig ismeretlen 6lépcsős előtt vitt el az utunk a szálláshelyről a part felé, szerencsékre. Hely is volt bőven, és mivel nem hallottuk a pirítós hírnevét, valamint nem szeretjük a velőt, cigánypecsenyét kértük, illetve a gyerekeknek a standard rántott csirkemellet.
Átlagos 2019. szeptember 23.barátokkal járt itt
Évek óta sétálunk el a hely előtt, most végre kipróbáltuk. Nem mintha eddig nem lett volna hely, mindig volt szabad asztal, csak most jött el az ideje. Kíváncsi voltam az agyon dicsért velős pirítósra, mivel más sok helyen ettem. Nos, az az igazság, hogy ahány ember itt velős pirítóst szeretne enni, annyi velő a világon nincs, ezt gondoltam, és igazam is lett.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. január 13.a párjával járt itt
Kiváló hely, nézz utána, miről híres és pont azt kapod tőle, sőt még többet is! Direkt nem velős pirítóst ettünk, nagyon finom frissensülteket, gyors, korrekt kiszolgálással, pedig még 3 óra körül is telt ház volt. Csak ajánlani tudom:) - ja és ár-érték arányban is a legjobb a környéken! Egy idézet a hype-tól:
. .
2018. december 27.egyedül járt itt
Míg családom hölgytagjai elegánsabb programon vettek részt, én szó szerint lopva tértem be Hatlépcsősbe (hivatalos nevén Muskátli borozó). Engem viszon vonzanak az ilyen jóhírű, kockás abroszos kiskocsmák - sajnos egyre kevesebb van belőlük. Választásom természetesen most is egy velős pirítósra esett, melyhez kiválóan csószott egy fröccs.
Kiváló 2018. december 9.a párjával járt itt
Nem terveztünk beülni, de a csalogató külső, a kívülről is megkapó hangulat becsábított bennünket egy italra. A még napos novemberi időben a teraszon lehetett leülni. Ebédidő, teltház volt, mégis gyorsan kaptunk asztalt. A személyzet nagyon kellemes, családias hangulatban jött-ment, gyorsan tudtunk rendelni, kedvesen szolgáltak fel.
Kiváló 2018. október 26.gyerekekkel járt itt
Érdekesek a vegyes értékelések! Az októberi hosszúhétvégén ebéd- és vacsoraidőben is voltunk az étteremben (család 4 felnőtt és 3 éves kislány)! Szinte teltház volt,de hamar kaptunk asztalt, párpercen belül felvették a rendelést és hozták az italokat! Megállás nélkül forgott a személyzet (5-6 fő).