Vitorlás Étterem Balatonfüred

Vitorlás Étterem Balatonfüred
Vitorlás Étterem BalatonfüredVitorlás Étterem Balatonfüred
Vitorlás Étterem BalatonfüredVitorlás Étterem Balatonfüred

Vitorlás Étterem Balatonfüred bemutatkozása

Több mint száz év. Több mint száz hozzá fűződő anekdota. Mesélő falak, történelem, lefegyverző vízpart és panoráma. Füred emblematikus, műemlék épülete, ahol mindenki megfordult és ahova most is mindenki betér. A hely, ahol a Balaton tart tükröt: Vitorlás Étterem.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Vitorlás Étterem Balatonfüred vélemények

2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Romantikus vacsorát fogyasztottunk, a személyzet kedves de nem tolakodó. Hamar megkaptuk a rendelést és az Angus burger a vártnál is sokkal jobb volt, kifogástalan
Vitorlás Étterem Balatonfüred - EgyébVitorlás Étterem Balatonfüred - EgyébVitorlás Étterem Balatonfüred - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. augusztus 11.a párjával járt itt
Hízelgő volt a Balaton közvetlen partjánál fekvő étterem, kívülről szép környezet, sok vendég, szépen tálalt ételek, tányérok. Óriás betűkkel ki volt írva, hogy marha bélszín a napi ajánlat. Két pincér a bejárat előtt a tábla mellett állt, mondtam nekik, hogy nekem meg is van mit fogok rendelni ha ez az ajánlat.
2019. március 13., üzleti partnerrel járt itt
Vendégem látta meg a helyet a füredi móló mellett. Nekem sosem volt benne a füredi top háromban. Hát azért bementünk és rendeltünk. Azt hiszem igazam volt. Itt nem azzal van baj, hogy nem jók az ételek, vagy a kerthelyiség hangulata, netán baj lenne a tisztasággal. Ezen három említett téma teljesen rendben volt.
Vitorlás Étterem Balatonfüred - Étel/italVitorlás Étterem Balatonfüred - Étel/italVitorlás Étterem Balatonfüred - Étel/ital
Szörnyű 2018. augusztus 11.családjával járt itt
Megalàzva es leüvöltve tàvoztam mivel negytagu csaladommal az etterem kaveteraszan fogyasztottunk a 35 fokos melegben es utana nem voltam “jogosult” szamlammal sem hasznalni az etterem wc-jet. Teljesen kulturaltan mentem oda az etterem vezetohoz hogy merre talalom a mosdot-aki erre odalepett az utamba a 120+ kilojaval hogy elmondta hogy nem hasznalhatom.
Szörnyű 2018. május 30.gyerekekkel járt itt
Már az italunkat kikérve kezdődtek a problémák, ugyanis az epres limonádé piros volt ugyan, de savanyú, sőt mintha egy csipet sót is kapott volna. Majd folytatódott. Az egyik lányom rostonsült csirkéjét sületlenül kapta, vissza kellett küldenünk.
Szörnyű 2018. április 17.családjával járt itt
Sajnos nem friss halászlét kaptunk, ami csak röviddel távozás után, a szokásos gyomorfájás-hányás tünetek alapján tudatosult bennünk. Érthetetlen, hogy teheti ezt meg bárki, aki hosszú távon tervez, illetve a személyzet hogyan nem érez annyi empátiát, hogy nem ajánlja, amiről tudja, hogy ő se fogyasztaná el.
Senkinek nem ajánlom ezt a helyet!
Szörnyű 2017. június 17.a párjával járt itt
Üres étteremben hosszas várakozás után talált egy pincér az asztalunkhoz. Két készételre egy órát kellett várni. A pincér 3-ból egy ételt elfelejtett. Az, hogy a fizető pincér a végén a feleségemnek adta a számlát már nem lepett meg. Semmiképp nem ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. április 16., üzleti partnerrel járt itt
A látvány páratlan, az ételek megismételhetőek,de nem rosszak, a kiszolgálás udvarias. Ennél sokkal rosszabbal is találkozhatunk a Balaton partján. Lágy zene, házi limonádék, tipikus magyaros ízek. Szerintem vállalható, rokonszenves hely. A korábbi emlékeknél sokkal jobb...Egy próbát mindenképp megér.
2016. november 30.a párjával járt itt
Már többször jártunk itt, különböző időpontokban. Nyáron nagyon tele van, a terasz is, és mindenki limonádézna a nagy melegben. Arra sokat kell várni. Szezonon kívül perzse jobban bírják a pincérek is a leterheltséget és készségesen megvalósítják az ételekkel kapcsolatos igányeket is (ne legyen tejszín pl. ).
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 4.a párjával járt itt
Rendszeresen visszatérő vendégként most sem okozott a hely csalódást. A part melletti ücsörgés utánozhatatlan hangulata, a jegeskávé minősége és a túrós lepény felülmúlhatatlan íze és látványa visszacsábít újra és újra.
Vitorlás Étterem Balatonfüred - Egyéb
Vitorlás Étterem Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredTagore sétány 1
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, mediterrán