Anna Grand Hotel Balatonfüred

Anna Grand Hotel Balatonfüred
Anna Grand Hotel BalatonfüredAnna Grand Hotel Balatonfüred
Anna Grand Hotel BalatonfüredAnna Grand Hotel Balatonfüred

Anna Grand Hotel Balatonfüred bemutatkozása

Balatonfüred történelmi központjában, egy több mint 200 éves, felújított épületben, a méltán világhírű Anna-bálok helyszínén található a legmagasabb szintű szolgáltatásokat nyújtó négy csillagos Anna Grand Hotel Wine & Vital.

Az Anna Grand Hotel legnépszerűbb csomagjai

Anna Grand Hotel Balatonfüred - Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
Napi szobaár félpanzióval (1 éjtől)
2024.12.01-ig
Anna Grand Hotel Balatonfüred - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Anna Grand Hotel Balatonfüred vélemények

2024. január 7.gyerekekkel járt itt
Nem először járunk az Anna Grand Hotelben. Nagyon szeretjük! Az elhelyezkedèse, a felújított szálloda,a szobák fantasztikusak. Az ètterem ètelei nagyon finomak ès minden igènyt kielègítőek! A szemèlyzet kedvessège is figyelemremèltó! A wellnessben a víz hőmèrsèklete lehetne melegebb,nèha dideregtünk benne.
2023. május 2.a párjával járt itt
A szállás kiváló helyen van, az épület szép, az ételek az étterem rendben van, friss finom minden , széles a választék. A szállodában lévő személyzet kedves , segítőkész. A mi szobánk enyhén szólva is a tűrhető kategóriába tartozott. A szőnyegpadlón több helyen gusztustalan kitudja milyen eredetű foltok.
2023. január 8.a párjával járt itt
A jakuzzi, az élmény medence egyik része, az egyik infra szauna és az aroma kabin nem működött. Erről információ nem volt sem a hotel honlapján sem a hotelben a recepción, csak a helyszínen szembesültünk vele. A wellness részlegben a férfi mosdóban 1 angol wc működött és a teljes időtartam alatt erős vizelet szag volt.
Kiváló 2023. január 5.gyerekekkel járt itt
Mi télen voltunk, Karácsony után, földszinti szobákat kaptunk: ott minden tökéletes volt, az ágy fantasztikusan kényelmes, a szobák melegek, tágasak, igaz - nem túl világosok, de napközben úgyse a szobában tartózkodtunk. A reggeli nagyon finom volt, télen sárgadinnyét nem sokszor látni szállodai reggelikben. A diós bejgli isteni volt.
2023. január 2.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat , a szilveszter remekül sikerült. Köszönet a remek kiszolgáló személyzetnek. A recepción , az étteremben , udvarias, kedves emberekkel találkoztunk. Segítőkész, pontos,precíz személyzet . A takarító személyzet úgyszintén udvarias, és segitőkész volt egész ottlétünk alatt.
2023. január 2.egyedül járt itt
Félpanziós ellátást választottam. A reggelivel is és a vacsorával is teljesen meg voltam elégedve. Széles volt a választék, és nagyon finoman főznek. Nekem nagyon ízlett. A szobával is meg voltam elégedve, a felszereltségével is. A wellness részleget is maximálisan kihasználtam.
Kiváló 2023. január 2.a párjával járt itt
Kényelmes, tiszta szoba. Az 2 matracos ágy nem a kedvencünk, de ettől függetlenül kényelmes volt. Wellness részleg is rendben, kellemes meleg víz, elég sok férőhellyel. A Balaton közelsége nagyon tetszett, kellemes sétákat lehetett tervezni a parton.
Az étteremben picit választékosabb ételekre is vágytunk volna, de ízben, minőségben rendben volt!
2022. december 30.a párjával járt itt
A szoba tiszta volt, jó volt a kilátás. A wellness részleg is tetszett, a szolgáltatások - szauna szeánsz, masszázs - kiválóak. A wellness részleg kapacitása, főleg masszázs tekintetében kicsi a helyhez képest, érdemes jó előre foglalni. Néhány apróságra illene odafigyelni: az eü.
Átlagos 2022. december 29.a párjával járt itt
Gyönyörű épület, gyönyörű helyen, de nagyon lepukkant a szoba. Koszos szőnyeg, sérült mosdó, vízkő a padlón, klíma mellett beázás, az ágymatrac nagyon kemény volt. A wellnessben a medence alján kosz vagy penész hömpölyög, kipotyogott mozaik csempék.
Az ételek finomak de unalmas választék.
Személyzet kedves, udvarias.
Gyenge 2022. december 22.gyerekekkel járt itt
Az egyetlen pozitívum az ételek minősége.
A negatívumok: Wellness részleg több mint fele használhatatlan volt! A medencék vize hideg volt a jakuzzi egyáltalán nem működött! Az élményzuhanyok szintén nem működtek,a hirdetésben szereplő bowling pálya nem üzemel(évek óta)! ! Így az egyetlen szórakozás a biliárd volt amit plusz összegért(1500ft/óra) vehettünk igénybe!
Anna Grand Hotel Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredGyógy tér 1.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • aromakabin
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: 6000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, nem őrzött: 6000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár • cukrászda