Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

4,5
a 112 balatonfüredi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel BalatonfüredFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A Hotel közvetlenül a Balaton partján található, saját kikötővel és stranddal. Az ételek fantasztikusak. Lehetőség van kinti részen elfogyasztani az ételt, ahonnan mesés kilátás van a Balatonra. Kinti és benti medencék , szaunák biztosítják a tökéletes pihenést. A személyzet kedves, udvarias. A szobák kényelmesek, tiszták. Mindenkinek csak ajánlani tudom, ezt a különleges helyet.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Egyéb
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2022. január 22.gyerekekkel járt itt
Kedvenc szállodánk, ha Balaton, akkor csakis ide. . . . Gyönyörű környezet, saját strand, kiváló étterem, stb. . . . Minden tekintetben tökéletes. Voltunk már ősszel és télen is, akkor is nagyon szeretjük, de az igazi az a nyár. . . .
A szobák kényelmesek, tagasak, tiszták, a közösségi terek igényesek, az étterem a legjobb az országban . A wellness részleg tiszta, kulturált.
2021. november 6.családjával járt itt
Évek óta visszatérő vendég vagyok a családommal. Gyönyörű partszakasz, Álomszép kilátással. Eddig biztos pihenés. Olvasásra, vagy csak bámulásra. Eddig nagyon kedvesen jelezték, hogy egy területen ne tartózkodjanak gyerekek, biztosítva azok nyugalmát, akik wellness mellett kívánnak pihenni. Idén bármerre mentem olvasni, fürödni, sehol nem volt nyugalom.
Átlagos 2019. szeptember 9.családjával járt itt
Télen a Balaton csodálatos! Nyaralásunkkor az idő is kedvezett, ragyogó napsütés, sok sirály és hattyú a vízben. A part pár perc séta, stégeken mélyen be lehet sétálni a partról
A szállodai szoba tiszta rendezett. a személyzet segítőkész, kedves. Az ételek nagyon finomak, változatosak, a személyzet kedves, és figyelmes.
Kiváló 2019. augusztus 21.családjával járt itt
Már többszörös vendégei vagyunk a szállodának. 2felnött+2 gyereka kiinduló pont. Elhelyezésünk a régi szárnyban történik a tetőtérben. A vellnes részleg az egyik legjobb ahol jártunk. Az étkezés reggeli+ vacsora szerintünk az egyik legjobbak közé tartozik.
Kiváló 2019. július 24.családjával járt itt
Összességében nagyon tetszett a többszöri látogatás alkalmával alakult ki a véleményem, se most már rendkívül drága! Legalább 25 százalékkal olcsóbbnak kellene menniük akkor még visszamennénk a nyugdíjas pénzünkből! Minden alkalommal 5-5 éjszakára foglaltunk félpanziós szobát erkéllyel.
2019. július 18.a párjával járt itt
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk a párommal. Nagyon jó a szálloda elhelyezkedése. Közvetlen balaton parttal, külső és belső élménymedencékkel rendelkezik. Sajnos az évek során a személyzet létszáma csökkent és ezzel arányban a szolgáltatások színvonala is.
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - KörnyékFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Medence/kertFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Medence/kertFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - WellnessFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Wellness
Kiváló 2019. május 19.családjával járt itt
Többször jartunk mar a szallodaban. A szoba gyönyörű volt, kifogastalanul tiszta, szép kilátással nagy erkéllyel. A reggelinel gazdag a valasztek, a vacsorák is igazán finomak voltak. Kedves, segítőkész személyzet. A parkolás biztonságos, a kávé pedig nagyon finom, aminek különösen szoktam örülni.
2019. január 29.gyerekekkel járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt a családdal. A szobánk szép tágas, tóra néző. A pótágy azonban borzalmasan nyikorgott, a szőnyegpadló tele foltokkal, a zuhanykabin csempéje csúnya kopott, koszos. A minibárba csak ásványvíz van bekészítve. A szobában mindig jó meleg volt akkor is, ha el sem indítottuk a fűtést.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márLelkes fotózó - 106 feltöltött kép
Kiváló 2019. január 17.gyerekekkel járt itt
Egy éjszakát töltöttünk a szállodában, 4 szobát foglaltunk. Mindennel meg voltunk elégedve, személyzet kedvessége, a tisztaság, az ételek mennyisége és minősége. Egy ami kellemetlen volt talán a szálló egész területén a túlfűtés. Többen is említették, hogy csak nyitott ablakkal tudtak aludni. (szoba termosztát nem szabályzott. kb. 26 fok volt. ) Vissza térünk!
Flamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Medence/kertFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - SzobákFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - KörnyékFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - SzobákFlamingó Wellness & Konferencia Hotel Balatonfüred - Környék