Hotel Annabella Balatonfüred ★★★

Hotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred
Hotel Annabella BalatonfüredHotel Annabella Balatonfüred

Hotel Annabella Balatonfüred bemutatkozása

A Balaton partján található Hotel Annabella épületéből páratlan kilátás nyílik a Tihanyi-félszigetre, a tóra, a déli partra, valamint a várost körülvevő hegyekre.
A szálloda 388 teraszos, kétágyas, fürdőszobás szobával várja vendégeit.

Füred Centrum Panzió Balatonfüred - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Annabella Balatonfüred vélemények

Kiváló 2024. március 12.a párjával járt itt
Nekünk kedvencünk. Szuper elhelyezkedésű szálloda,a környék könnyen bejárható. Kényelmes erkélyes szobák,a célnak megfelelő. Reggeli-vacsora amely italfogyaszutassal van, rendkívül kedvező és jó választékú. Reggel lehet úszni,nyáron lehet napozni a medence mellett. Átjáráss van szemben a parkon keresztül a saját strandra. Összességében ár arányban mi nagyon szeretjük.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 15.családjával járt itt
Emlékszem régen csak ámulva néztem a vízből ezt a hatalmas kék épületet és megígértem hogy egyszer telik rá, megszállunk ott a családdal. Sajnos a nagyszülőkkel ez már nem lehetséges, de édesanyámmal sikerült. Azt meg kell azért jegyeznem, hogy árhoz képest elég retro, viszont tiszta, a Wellness részlege szép, a svédasztalos reggeli és vacsora pedig több mint bőséges.
Hotel Annabella Balatonfüred - FürdőszobaHotel Annabella Balatonfüred - Külső képHotel Annabella Balatonfüred - Külső képHotel Annabella Balatonfüred - Vendéglátás
2023. szeptember 10.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt a párommal. Foglalás előtt elolvastam itt a szálloda értékeléseit, jót és rosszat is. Ezektől függetlenül szeretem megtapasztalni saját magam is megtapasztalni bizonyos dolgokat. A szálloda kívülről kicsit retró hangulatú. A szoba tiszta volt és nekem tetszett.
Hotel Annabella Balatonfüred - EgyébHotel Annabella Balatonfüred - EgyébHotel Annabella Balatonfüred - EgyébHotel Annabella Balatonfüred - Egyéb
2022. szeptember 8.a párjával járt itt
2 ejszakat töltöttünk el a parommal, nagyon kedves fogadtatas, elöször ket egymasba nyilo szobat kaptunk, ami nem felelt meg, minden szot lehetett hallani a masik szobabol, a szemelyzet nagyon rugalmas volt, ugyanis rögtön kaptunk masik szobat. Szep kilatas volt az 5. emeletröl. Sajnos a szobank kicsit retros volt, de tiszta agynemüvel, kenyelmes aggyal.
Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Sajnos nincs mindig nyitva a hotel de érdemes figyelni A legjobb a Balatonon Fihenos bulizós amit akarsz egyszer mindenkinek ki kell próbálni
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 1.a párjával járt itt
Balatonfüred legszebb környezetében a Tagore sétánynál található szálloda, melynek lekerített saját szép és tiszta parti strandja van ahova csak a vendégek léphetnek be. Maga a szállás és és étterme megfelel kategóriájának, de akinek más kellene közvetlen a szálloda előtt éttermek sora van bő választékkal.
Átlagos 2019. november 21.családjával járt itt
Egy szeptemberi hétvégét töltöttünk a hotelben, amely feltétlen felújításra szorul, de elhelyezkedése csodálatos, közvetlen a Balaton partján. 4-en érkeztünk (4 felnőtt), 2 superior szobát foglaltunk. Nem volt szimpatikus, hogy a recepción egy olyan nagy szobát szerettek volna ránksózni, ahol a két szoba között egy ajtó van.
Kiváló 2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Három napot voltunk 2019 szeptember elején. A szoba szép, és tiszta,szép kilátás, az ágy kényelmes, hűtö, klima alapból, és működik. Étterem pazar, wellnes is jó, és tiszta. Saját strand, és közel van. Személyzet mindenhol nagyon kedves, és figyelmes. (recepció, étterem, takarítók, wellnes)
Nagyon jól éreztük magunkat, remélem még találkozunk! Gratulálok!
Átlagos 2019. augusztus 25.a párjával járt itt
Előnyök : tisztaság, a személyzet nagyszerű, van kül- és beltéri medence, nagyszerű saját strand szemben a szállodával. Remek elhelyezkedés, légkondicionálás jól működik, az erkély ablakon van szúnyogháló így nyugodtan ki lehet nyitni. Hátrányok: A folyosókon nagyon meleg van, a szobák tiszták, de nagyon retro a berendezés .
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. augusztus 30.a párjával járt itt
Először jártunk itt ebben a szállodában! A ki és bejelentkezés nagyon gyorsan ment. Segítőkészek a recepciósok. Hatalmas a szálloda nagy a parkolója, ennek ellenére alig lehet helyet kapni, gondolom ez a szálloda telítettségétől is függ.