Hotel Blaha Lujza Balatonfüred ★★★

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hotel Blaha Lujza Balatonfüred vélemények

Kiváló 2019. október 21.egyedül járt itt
Minden rendben volt. A személyzet udvarias és rugalmas. A szoba tiszta és kényelmes volt. A reggeli bőséges a választék minden igényt kielégített. A szálloda elhelyezkedése pazar. Elégedetten távoztam. Köszönöm.
Kiváló 2018. augusztus 17.barátokkal járt itt
A Blaha Lujza Hotel számunkra a kellemes fogadtatást, kényelmet és pihenést
jelenti. Évek óta visszajáró vendégek vagyunk a fent felsoroltak miatt. A kiszolgálás, a személyzet figyelmessége, az ételek választéka és finomsága minden évben ugyanaz. Kellemes érzéssel jöttünk haza, s jövőre is ugyanezt a Hotelt fogjuk választani, barátainknak, ismerőseinknek pedig jó szívvel fogjuk ajánlani.
Kiváló 2016. június 25.a párjával járt itt
Kellemes és nyugodt kikapcsolódást nyújtott az a néhány nap, amit a hotelben és Balatonfüreden töltöttünk. Meg voltunk elégedve a kedves, udvarias és szolgálatkész személyzettel. Nagyon ízlett a reggeli rántotta, a halászlé és a gulyásleves. Hangulatos sétákat lehet tenni a környéken lévő 19.
2016. április 15.a párjával járt itt
Füredi látogatásunk alkalmából most egy olyan szállót választottunk, amely szép páldáját mutatja a patinás épületek modern hasznosításának. Szép időben élveztük a terasz nyújtotta előnyöket. Jó volt a szobánk és a személyzet is nagyon kedves és előzékeny volt. A szálloda éttermáről, az ott fogyasztott ételekről is csak szuperlativuszokban tudok nyilatkozni. Ajánlom mindenkinek.
Hotel Blaha Lujza Balatonfüred - WellnessHotel Blaha Lujza Balatonfüred - Külső képHotel Blaha Lujza Balatonfüred - Külső képHotel Blaha Lujza Balatonfüred - KörnyékHotel Blaha Lujza Balatonfüred - Külső képHotel Blaha Lujza Balatonfüred - Külső kép