Hotel Margaréta Balatonfüred ★★★★

Hotel Margaréta Balatonfüred
Hotel Margaréta BalatonfüredHotel Margaréta Balatonfüred
Hotel Margaréta BalatonfüredHotel Margaréta Balatonfüred

Hotel Margaréta Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Margaréta szálloda a közkedvelt és folyamatosan fejlődő üdülőhely, Balatonfüred frekventált részén helyezkedik el, közvetlenül a 71-es főút mellett. Hatalmas parkkal, kényelmes szobákkal, színvonalas szolgáltatásokkal, gyermekjátszótérrel és konferencia-rendezési lehetőségekkel várja vendégeit.

A Hotel Margaréta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Margaréta Balatonfüred - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Margaréta Balatonfüred - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
05.31-06.28.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

Hotel Margaréta Balatonfüred vélemények

2019. január 2.a párjával járt itt
Balatonfüredet télen nem ajánlom - még Szilveszter naoján sem volt pezsgés a parton. A szálloda jó helyen van, nem túl messze a mólótól, jó parkolási lehetőséggel. A közösségi terek és a szobák is kényelmesek, a személyzet segítőkész és udvarias. Mindhárom napra igyekeztek programot szervezni, de a Szilveszter nem igazán sikerült.
Kiváló 2018. október 9.a párjával járt itt
Könnyen megközelíthető,saját parkolóval rendelkező szálláshely . Kedves és figyelmes személyzet! Mi a férjemmel a házassági évfordulónkat ünnepelvén érkeztünk a hotelbe. Kellemes meglepetésként ért minket a szobában lévő bekészítés (gyümölcs, bor és egy kedves kis szöveg). Kiváló és változatos menüből válogathattunk ottlétünk alatt.
Hotel Margaréta válasza
Nagy köszönettel vettük pozitív visszajelzését! Szeretettel várjuk Önöket más alkalommal is!
2019. március 25., Forsthoffer Ágnes, Hotel Margaréta
Kiváló 2018. szeptember 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes hely, jól éreztük magunkat. Kedves a személyzet és kisgyerekeknek is alkalmas hely a kikapcsolódásra. Valószínűleg visszatérő vendégek leszünk.
2018. szeptember 11.a párjával járt itt
A kiszolgáló személyzet igazán segítőkész volt. Minden aktuális programról, látnivalóról, helyi nevezetességekről részletes információt kaptunk.A szálláson igazán ízletes étkezést biztosítottak. A Balatonfüred festői szépségű központja csak tizenöt perc kellemes sétára volt a szállástól.
Kiváló 2018. szeptember 3.családjával járt itt
Nagyszerű 4 napot töltöttünk el a Hotelban. Mindennel meg voltunk elégedve, tisztaság volt, ízletes, bőséges és választékos volt az ételkínálat. Nagyon élveztük a kinti medencét, 37C fok volt mikor ott jártunk,nagyon kellemes volt a víz hőmérséklete és tisztasága is. Szép nyugis a környezet, a centrum könnyen, hamar elérhető.
Kiváló 2018. augusztus 8.egyedül járt itt
Balaton legszebb részén. Egyszere lehetett élvezni a pezsgést és a nyugalmat,jobbnál jobb programok kiséretében. Az emberek kedvesek és együtt élvezik a nyaralást de kicsit félre vonulni feltöltődni is volt lehetőség. Csak 4 éjszakát voltam de sikerült megpihennem és kiszakadni a szürke hétköznapokból.
Kiváló 2018. május 28.gyerekekkel járt itt
Május utolsó hétvégéjén fiammal két futóversenyre mentünk Balatonfüred környékére, és szállásként a Hotel Margarétát választottuk. Nem bántuk meg. Már a korábbi egyeztetések alkalmával is mindig nagyon segítőkészek voltak a szálloda alkalmazottai és ugyanezt a figyelmet tapasztaltuk ottlétünkkor is.
Hotel Margaréta Balatonfüred - Medence/kertHotel Margaréta Balatonfüred - SzobákHotel Margaréta Balatonfüred - Szobák
Kiváló 2018. március 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése tökéletes, a Tagore sétány könnyed sétával is megközelíthető.
A tisztasággal, a személyzet kedvességével és a kiszolgálással semmi probléma nem volt.
A wellness részleg közel teltház esetén kicsinek bizonyult.
Összességében jól éreztük magunkat.
2018. január 3.a párjával járt itt
A szálloda könnyen megközelíthető. A személyzetre és a kiszolgálásra semmiféle panaszunk nem lehet. Az általunk választott csomaggal teljes mértékben meg voltam elégedve, mindent megkaptunk amit ígértek.
Negatívunkként csak a welnes-részlegben található medencék nagyságát tudom említeni.
2018. január 2.a párjával járt itt
Nagyon szép 3 napot töltöttünk el a hotelben.A kiszolgálás tökéletes az ételek finomak.A szolgáltatásokkal is meg voltunk elégedve. Nekünk csak a gőzkabin hiányzott.
Hotel Margaréta Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredSzéchenyi u. 53.
2000
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • söröző • borozó • kávézó • bár