Hotel Margaréta Balatonfüred ★★★★

Hotel Margaréta Balatonfüred
Hotel Margaréta BalatonfüredHotel Margaréta Balatonfüred
Hotel Margaréta BalatonfüredHotel Margaréta Balatonfüred

Hotel Margaréta Balatonfüred bemutatkozása

A Hotel Margaréta szálloda a közkedvelt és folyamatosan fejlődő üdülőhely, Balatonfüred frekventált részén helyezkedik el, közvetlenül a 71-es főút mellett. Hatalmas parkkal, kényelmes szobákkal, színvonalas szolgáltatásokkal, gyermekjátszótérrel és konferencia-rendezési lehetőségekkel várja vendégeit.

A Hotel Margaréta legnépszerűbb csomagjai

Hotel Margaréta Balatonfüred - Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Hotel Margaréta Balatonfüred - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
05.17-20.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

Hotel Margaréta Balatonfüred vélemények

2016. december 12.gyerekekkel járt itt
Egyszerű, de rendezett. Az ételek megfelelőek. A szilveszteri rendezvény szép és kellemes volt. Az ételek finomak. A szoba nem túl nagy de elfértünk. A személyzet kedves és segítőkész. A fütésel voltak gondok, de adtak radiátort. A wellnes tiszta, de sokan nem tudnak egyszerre nyugodtan fürdőzni. A szauna nagyon jó és tiszta,rendezett. Pozitív élmény volt.
Kiváló 2016. július 30.a párjával járt itt
Ár-érték arányban kiváló szálloda. Kényelmes, nagyméretű szobák, jó minőségű, ízletes ételek, bár nem nagy választékban. Újonnan kialakított, szép wellness részleg, udvarias személyzet, a szobákban és a közös helyiségekben is tisztaság.
Hiányosság: a szobában nem működött az internet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. július 10.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép kívülről és belülről is,közel van a szabadidőközpont. A wellness részleg egy kicsit kicsi, de mivel jó időt fogtunk ki,így nem sokat tartózkodtunk a hotelben. A személyzet kedves, a tisztasággal alapvetően meg voltunk elégedve,de itt-ott lehetett találkozni pókkal a szobában. A tv egy kicsit pici, de úgysem azért mentünk.
Kiváló 2016. június 13.barátokkal járt itt
Udvarias kiszolgálás, mosolygó, segítőkész személyzet. Finom ételek. Az egész szállodában tisztaság. A wellness rész nem túl nagy, de tiszta és modern, kellemes.
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
A párommal házassági évfordulónkat töltöttük Balatonfüreden. A hotelt az interneten fedeztük fel és csupa jót olvastunk róla, így nem volt kérdés hogy itt foglalunk szállást. Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves volt és segítőkész. A nagy választékú svédasztalos reggelinek és vacsorának nagyon örültünk.
2016. május 7.a párjával járt itt
Márciusban voltunk a szállodában,nagyon tetszett a szálloda stílusa,berendezése,fekvése.
Sajnos az idővel nem volt szerencsénk,de a wellness rész kárpótolt.bár ha csúcsidő van meglehetősen kicsi.

Ami nem tetszett a portáról beállítható légkondis fűtés,valamint a vacsora választéka, és minősége.
Átlagos 2016. március 11.a párjával járt itt
Mint említettem egy kicsit korai volt az elő nyaralás elég kevesen voltunk nyílván ez a jellemző. Hiányoztak a többi családok,barátok,emberek. A svédasztalos vacsorának jobban örültem volna de hát a kevés létszám miatt nyílván így lehetett csak megoldani. Egy biztos ha legközelebb jönnék, később jönnék kb. egy hónappal.
Kiváló 2015. december 8.a párjával járt itt
A szüleimnek választottam a hotelt, 20. házassági évfordulós ajándékként. Nagyon jól érezték magukat, semmiben nem találtak kifogást. Mind a személyzet, mind a szoba, az ételek nagyon tetszettek nekik. Nem utoljára voltak itt, legközelebb is visszalátogatnak majd. Köszönjük a remek hetet!
Gyenge 2015. november 6.családjával járt itt
Szeptemberi utószezonban voltunk itt. Hirtelen ötlettől vezérelve nem előre foglalva találtuk ezt a szállodát, sajnos. Ha lett volna még kedvünk kerestünk volna egy másik szállást! Retró volt a szobánk, szekrény helyett egy függönnyel elválasztott polcos valami volt, a fürdőszoba borzasztó, a törölközőn kivül semmi egyéb.
Kiváló 2015. július 22.gyerekekkel járt itt
Bátran merem ajánlani kisgyermekes családoknak, nagyon szuper a beltéri gyerekmedence. Az ételek is nagyon finomak voltak. A személyzet nagyon figyelmes és tisztelettudóak. Ami a legjobb, ha jó az idő, a kültéri medencéjük nagyon tiszta és a vize is nagyon kellemes. Egyszóval szuper volt, mindenkinek ajánlom!!!
Hotel Margaréta Balatonfüred a térképen
8230 BalatonfüredSzéchenyi u. 53.
2000
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1900 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • söröző • borozó • kávézó • bár