Csókafészek Étterem Balatongyörök

Hotel Panoráma Balatongyörök - Frissítő tavasz
Frissítő tavasz
2024.04.27-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Csókafészek Étterem Balatongyörök vélemények

Átlagos 2019. július 24.a párjával járt itt
A felszolgáló személyzetnek csak addig vagy érdekes, amíg az étlapról nem rendelted meg az ebédet. Főétel mellé nem kérdi meg, mit iszol. Nem szedi le időben az üres tányérokat. Leszedéskor nem kérdezi, ízlett-e. Nem kérdezi, hozhat-e kávét, desszertet. Fizetéskor tudtuk jelezni, hogy elégedetlenek voltunk, erre egy kávét felajánlottak, melyre nem tartottunk igényt.
Csókafészek Étterem Balatongyörök - EgyébCsókafészek Étterem Balatongyörök - Külső kép
Átlagos 2019. május 12., csoporttal járt itt
Kilenc fős asztaltársasággal étkeztem az étteremben. Az adagok nagyon kicsik , éhesen ne menjen oda senki! Az ételek szépen voltak tálalva, nem voltak rosszak de ettem már sokkal finomabb kacsa mellet. Vegán ebéd nincs az étlapon! Legközelebb nem ide jövünk!!
Átlagos 2018. augusztus 13.családjával járt itt
Az irany jo. A panorama onmagaert beszel ezzel nem is ohajtok foglalkozni. A kiszolgalas szinte tokeletes volt (5) az etelek nem annyira (3). Aki megcsinalta az etlapot tudja,hogy merre menjen, aki kiviszi az eteleket pontosan tudja mit tesz,hova tart csak aki elkesziti annak ez meg egy rogos nehez ut. Sajnos ennek a ket szamnak az atlaga egyenlore megiscsak 3.
Kiváló 2018. július 27.a párjával járt itt
A hely a Balaton északi partján gyönyörű panorámával bír. Csak ültünk ott a teraszon, és alig bírtunk betelni a látvánnyal. Közben nagyon kedves és udvarias kiszolgálás mellett olyan "hagyományos" ételeket kaptunk, melyek mindegyikében volt egy kis csavar. Biztosan máskor is megyünk. Legszívesebben végigenném az étlapot!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 3.a párjával járt itt
2018 elején látogattunk el az étterembe. Szürke marha gulyást rendeltünk ami nagyon ízlett. A fiatal picérfiú elötte kihozta a kenyeret is, mivel csak fehér volt megkézdeztük hogy nincs-e barna vagy teljes kiörlsü. Elment megérdeklödni és egy pár perc múlva közölte hogy van és a gulyással együtt ki is hozta.
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Sümegi pihenésünk alatt mentünk el ebédelni a Csóka Fészek étterembene, ahol csodálatos kilátás mellett fogyaszthattuk el a finom, bőséges, gusztusosan tálalt ebédet. Nem voltak sokan, az ételeket hamar kihozták. A kiszolgáló hölgy kedves volt, a maradékot becsomagolták nekünk. Elégedettek voltunk, hogy ezt az éttermet választottuk.
Csókafészek Étterem Balatongyörök - Étel/ital
Átlagos 2017. június 9.a párjával járt itt
Nemrég Balatongyörökön jártunk Párommal és betértünk a Csókafészek Étterembe. Nagy reményeket támasztottunk a hellyel kapcsolatosan, alig vártuk, hogy a teraszon, gyönyörű helyen fogyasszuk el vacsoránkat. Érkezésünk után pár perccel a pincér megkérdezte, hogy sikerült-e választanunk az étlapról.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. április 3.a párjával járt itt
Forgalmas, napsütéses tavaszi napon vacsoráztunk az étteremben. A panorámás teraszon az elhelyezés kitűnő volt. A pincér kedves, előzékeny és gyors. Az ételek ízletesek, ár-érték arányban megfelelő, a balatoni árakkal vetekszik. Sajnos, ha jól értesültem üzemeltető váltásra készülnek, ami remélhetőleg nem okoz majd minőségi romlást. Ajánlom másoknak is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. március 25.a párjával járt itt
Szombat délután voltunk az étteremben. A panoráma lenyűgöző. Az adagok pont jók, nem óriási, de nem is kevés. Ízben és árban átlagos. A mosdó kicsit lepusztult és nem volt sem szappan, sem kéztörlő benne. De ezt levéve nincs negatív tapasztalatunk.
Csókafészek Étterem Balatongyörök - Külső kép
Átlagos 2016. október 2.a párjával járt itt
Az étterem szép, a kilátás gyonyoru. Utazásunk során vasárnap tértunk be ebédre, éppen délben, még nem volt sok vendég, így a rendelést gyorsan felvették és ugyesen megkaptuk az ebédet is, ami nagyon jól jott, mert sietos volt az utunk. Fokhagymalevest kértunk, nem volt elég meleg,émelyítoen vegetásnak tunt.