Castrum Üdülőfalu Balatongyörök

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Castrum Üdülőfalu Balatongyörök vélemények

Szörnyű 2015. augusztus 1.a párjával járt itt
tehát a horgászat nem jött össze. a kuponos cég második nap arról értesitett hogy nem kapták meg a befizetésünket. A belépésünkkor erről szó sem volt. Most pedig hogy 6 hete már eljöttünk kaptunk egy tértivevényes levelet,hogy elhoztuk a kávéfőzőjüket. Hát nem hoztuk el,és a szállást is kifizettük.
2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
A főszezon előtt töltöttünk itt 5 éjszakát, kuponos foglalással. A családnak nagyon tetszett! Az apartman tiszta, hangulatát meghatározta a fából készült mennyezet, a fabútorok. A teraszon fehér műanyag asztal, igaz csak két székkel. A konyharész alapfelszereltségű, 4 személyre elegendő étkészlettel.
Szörnyű 2014. augusztus 19.családjával járt itt
Senkinek nem ajánlom ezt a helyet,mert sajnos nem azt kaptunk mi se amit hirdetik. Mi is kupont vásároltunk egyik oldalon,de 5 éjszaka helyet csak 3 éjszakát voltunk. Szállás koszos,óriás pókok mindenhol,büdös paplanok,strand szintén koszos nem gyerekeknek való,víz a medencében koszos és nagyon hideg,és a játszótér borzalmas,ez inkább horgászoknak ajánlanám.
 Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Egyéb Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Medence/kert Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Környék Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Medence/kert Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Egyéb Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Egyéb Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Egyéb Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Egyéb Castrum Üdülőfalu Balatongyörök - Egyéb
Gyenge 2014. augusztus 4.a párjával járt itt
Mi is kuponos akcióval voltunk,de számunkra is nagy csalódás volt! Nem azt kaptuk amit a leírásban megígértek! Az apartman kulcsát nem találták amikor odaértünk,nem tudtuk elfoglalni a szállást az ígért időpontban. A személyzet felkészületlen,és nem túl vendégbarát,kivéve a part melletti csónakház személyzete,mert ők kedvesek voltak.
2014. július 25.családjával járt itt
Aki pihenni szeretne,annak tökéletes,az időjárástól függetlenül. A parton bár kevés a hely, lehetséges kellemes időt tölteni. A házirendet ha mindenki betartja,az éjszaka sem lesz gond. Az apartmanok kényelmesek, felszereltek. A személyzet nagyon segítőkész. A központ messze van,sokat kell sétálni, jó esti program. Viszont a fagyizó miatt megéri.
Gyenge 2014. július 8.gyerekekkel járt itt
2014. jul2-7-ig tartozkodtunk az üdülőfaluban,két apartmanban laktunk ott kuponos akcio keretében. A hirdetéshez képest elég sok negativ élmény ért minket. Két kisgyerekkel voltunk,az igért játszótér kritikán aluli állapotban van,gyakorlatilag használhatatlan,a strand ugyszintén egy náddal benött szörnyüség.
Átlagos 2014. január 29.gyerekekkel járt itt
Igen vegyes érzelmekkel jöttünk el. A hely szép, sátorozásra kiváló. Mi két kisgyermekkel voltunk ott nyáron. Az apartmanok egyikében laktunk. Mi kuponos akció keretében nyaraltunk ott. Az akciós ár megfelelt a kapott minőséghez, viszont az aktuális (normál) ár irreálisan magas a színvonalhoz képest. A szoba tisztaságával nem volt gond.