Karát Panzió Balatongyörök

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Karát Panzió Balatongyörök vélemények

Kiváló 2017. június 9.a párjával járt itt
Egy hete a Balatongyöröki Karát Panzióban töltöttük a hosszú hétvégét. Érkezésünkkor udvariasan fogadtak, a recepción a Hölgy nagyon kedves volt, amit a Tulajdonosról is elmondhatok. Mindig volt egy jó szavuk, amikor elmentünk a recepciónál, érdeklődtek, hogy érezzük magunknak a Panzióban. A szoba kiváló, a fürdőszoba elég nagy volt.
Kiváló 2014. október 2.gyerekekkel járt itt
1 hetes nyaralásunkat töltöttük a panzóban, melyet mindenkinek ajánlunk! A szoba nem túl nagy, de mi 4-es voltunk egy kanapés pótágyas szobában, így igen kedvező volt az ára is! A tulajdonos és a személyzet nagyon barátságos, mindenben segítőkész, mi a saját biciglinket is vittük, 4db-ot és annak a biztonságos tárolását is megoldották, külön köszönet érte!
2013. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Másodjára szálltunk meg a panzióban és ismét nem csalódtunk. Nekünk megfelelt a szoba,a személyzet kedves,barátságos,a környezet tiszta,a kilátás romantikus. Talán a klíma amit hiányoltunk.Az ágy kicsit puha,de ki mit szeret...Egy egyszerű szállás,a célnak tökéletesen megfelelt.Ajánlom én is a panziót. :)
2013. április 30.a párjával járt itt
Csendes, a Balatonhoz közel fekvő panzió, amely alkalmas az aktív pihenésre is. Házaspároknak, és gyerekekkel érkezőknek ajánlom. Egy hátránya van: amennyiben teljes, vagy félpanziós ellátást kérünk, akkor az étkezés egy közeli vendéglőben van, nem a panzióban. A panzióban csak reggelit szolgálnak fel.