Star Villa Balatongyörök

Star Villa Balatongyörök
Star Villa BalatongyörökStar Villa Balatongyörök
Star Villa BalatongyörökStar Villa Balatongyörök

Star Villa Balatongyörök bemutatkozása

A Star Villa gyönyörű környezetben fekszik Balatongyörök lankás oldalán, a Balaton partjától pár száz méterre, a Szépkilátó szomszédságában. Biciklis- és bababarát szálláshely, mely saját wellness-részleggel (beltéri medence, szauna, jakuzzi) és tágas kerttel rendelkezik.

3Szolgáltatás
Hotel Panoráma Balatongyörök - Frissítő tavasz
Frissítő tavasz
2024.04.27-ig
Hotel Panoráma Balatongyörök
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Star Villa Balatongyörök vélemények

Kiváló 2015. augusztus 14.családjával járt itt
Kisbabával utaztunk le a Balatongyöröki Star villába. A nagyon sok rossz kritika ellenére csak pozitívumok értek minket. Megtudtuk, hogy üzemeltető váltás volt, így az interneten megjelenő sok negatív kritika az előző üzemeltetőnek szól. Nagyon kedves, udvarias személyzet fogadott. A szoba tiszta volt, a kilátás gyönyörű.
Star Villa Balatongyörök - KörnyékStar Villa Balatongyörök - Medence/kert
Gyenge 2014. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Ezt a szállodát csak az elhelyezkedése miatt tudom csak ajánlani mivel egyrészről úgy volt hogy reggeli és vacsora benne van az árba be is fizettem az előleget de ételt nem kaptam mivel visszavonta a Köjál az engedélyt, kutyával mentem de őt nem nagyon látták szívesen pedig úgy volt meghirdetve hogy kutyabarát szálloda!
Szörnyű 2014. augusztus 11.családjával járt itt
Pozitiv vélemények alapján választottuk a szálláshelyet. De az érkezéskor a tulajdonos takaritotta ki a szobánkat takaritónö hiányában. A félpanzió is eluszott mert az ántsz bezáratta a konyhát. 6éves korig ingyenes de a potágy már nem. Egy kertész sem ártott volna a területnek. A jacuzzi vize büdös és vegyszerben hiányos és az utolsó nap már 6 fokkal hidegebb.
Kiváló 2014. január 5.családjával járt itt
Kínálatukban a Szilveszter esti program tetszett meg, ezért családommal (4 felnőtt) időben megrendeltük a szállást. Már az előzetes e-mail váltások alapján meglepett, hogy a recepciós, illetve a szálloda vezetője, V. István milyen készséges. Minden kérésünkre azonnal válaszoltak, segítettek.