Rudi Tanya Étterem Balatonlelle

Sirály Hotel Balatonlelle - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
05.17-09.01.
Sirály Hotel Balatonlelle
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Rudi Tanya Étterem Balatonlelle vélemények

Kiváló 2023. szeptember 6.a párjával járt itt
Az éttermet körülbelül 6 alkalommal látogattuk meg 2023. nyarán, kivétel nélkül mindig kifogástalan kiszolgálásban részesültünk. A vendéget kedvesen fogadják, a kiszolgálás gyors, a felszolgált ételek nagyon finomak, árak teljesen elfogadhatóak, maradjon is így. Egy negatívum még is lenne, nagyanyám vasárnapi krumplijának receptjét nem árulták el nekem. A vezetőnek és munkatársainak jó egészséget kívánok!
Kiváló 2021. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Az egyik legjobb hely, ahol valaha ettünk. Ár-rték arányban a Balatonon biztosan. Ilyen finom somlói galuskát még soha nem ettem. Ha más városban nyaralunk is , legtöbbször ide jövünk vacsorázni.
2021. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Ahogy megérkeztünk Balatonlellére kiszúrtuk magunknak ezt a helyet. A második nap ebbe a kis hangulatos étteremben ebédeltünk. És igazán mondhatom nem bántuk meg. Kedves kiszolgálás. Menüt választottunk,mert nagyon levesesek vagyunk. Amikor kihozták,mondhatom nagyon meglepődtünk akkora adag levesek voltak és nem utolsó sorban ízletesek is.
Átlagos 2020. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Úgy szúrtuk ki a helyet, hogy láttuk a menü árát, ami még Debreceni viszonylatban is kiemelkedően jó. De elszurtuk....1 menü és 1 nagy tálat rendeltünk. A menüvel nem is volt gond. A tál tartalma azonban rágós és alulkészült volt..
Azt ajánlom annak aki oda megy, hogy menüt egyen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 30.családjával járt itt
Itt jártam. Végre egyszer így kezdhettem az írásomat, hiszen évekkel ezelőtt, rendszeresen ettünk a Rudi tanya étteremben. De kezdem az elején. Míg meg nem nőttek a gyerekek, a sekély víz miatt több éven keresztül nyaraltunk a Balatonszemesi Kempingben.
Kiváló 2017. december 29.gyerekekkel járt itt
Balatonlellén ez volt az az étterem, ahol a leginkább vendégszerető személyzettel és párját ritkító kiszolgálással, odafigyeléssel találkoztunk. Először egyedül jöttem erre, az autóból láttam meg az éttermet, leparkoltam, és bementem szétnézni, akkor étkezési szándék nélkül, de mégis nagyon kedvesen fogadtak, körbevezettek, megmutatták a benti részt és a teraszt is.
2017. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
Többször is jártunk már itt, csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Nem puccos étterem de az árak sem! Az illemhelyek tiszták az ottjártunkkor már felújították. A vendéglős kedves ember, van a la kart,és menü is elég jó áron. A limonádé borzasztó édesítőszer ízű azt nem ajánlom.
Rudi Tanya Étterem Balatonlelle - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Balatonlellén nyaraltunk,és mindennap itt fogyasztottuk el az ebédeket. A hely kicsit retró,de nagyszerü ételeket,és kedves kiszolgálást kaptunk. Az italválaszték is megfelelő volt számunkra. A kerthelyiség,és a mosdó is rendben volt. Nem kellett sokat várnunk,hamar hozták a rendelést!
Szerintem igazán jó hely ,árban meg adagban a környéken biztos,hogy verhetetlen!
Kiváló 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
Családdal voltunk, nagyon tetszett, hogy mennyire gyermekbarát és állatbarát hely. Az étlap nagyon hosszú jobbnál jobb ételekkel és szerintem Balatoni viszonylatban elfogadható árakkal. Az italkészlet is jó. A pincérek nagyon kedvesek és segítőkészek. Csak javasolni tudom bárkinek, biztosan vissza fogok ide térni!
Kiváló 2017. január 13.a párjával járt itt
Szeptemberben egy motorostúra alkalmával tértünk be ide ebédelni. Elsőre igazi retro kinézetű kerthelyiségbe léptünk. . . nem voltak vérmes reményeim. . . kellemesen csalódtam. A választék nagy, az árak szerencsére retróban maradtak, a kiszolgálás kedélyes, mosolygós, és nem sznob. Az étel íze frenetikus, az adag nagy, a pincérek kedvesek voltak.