Müller-Pingvin Cukrászda Balatonmáriafürdő

cukrászda, fagyizó

Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő - Napi árak reggelis ellátással
04.28-09.27.
Viktor Bor- és Vendégház Balatonmáriafürdő
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Müller-Pingvin Cukrászda Balatonmáriafürdő vélemények

Kiváló 2022. szeptember 10.a párjával járt itt
Nagyon finom sütemények, torták kaphatóak. Születésnapra a rendelkezésre álló toraszeleteikből szuper meglepetés lett az ünnepeltnek. Így nagyon sokféle ízt meg tudzunk kóstolni. Mindegyik kifogástalan volt. Minőségi alapanyagokból, nagyon jó ízű és állagú minden süteményük. A fagylatjaik is nagyon finomak.
Kiváló 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Ide sem egyszer mentünk el a bővebb családommal. A fagyijuk (üvegkelyhes is van! ), jégkásájuk friss, ízletes. A kávéjuk is klassz, frissítő. Gyorsan halad a sor, s még szélben, esőben is ki lehet tartani itt a teraszon, amíg jobb idő nem lesz. Sütiik is mutatósak, szemre frissek. (Ezt sajnos nem kóstoltuk. ) Mosdójuk tágas, zárható és igen tiszta, felszerelt. Csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 15.a párjával járt itt
Augusztus forró napjaiban minden esti séta a Pingvin cukrászda felé vezetett -nemcsak minket, hanem sokan másokat is. Bö választék a süteményekböl,kiváló fagylaltok, (230 ft / gombóc) és fagylaltkülönlegességek is. A kiszolgálaás gyors, kedves, a személyzet mosolygós, segitökész. A cukrászda elött praktikus kiülö.
Àr-érték arány megfelelö. Reméljük máskor is ellátogatunk ide.