Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd

4,7
a 2 balatonőszödi szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd BalatonőszödErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
Téli-tavaszi nyugdíjas ajánlat
2024.05.17-ig
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
69.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd vélemények

2017. február 11.családjával járt itt
A vendégek döntő többségéhez hasonlóan mi is az Erzsébet program keretében jutottunk el ide az Erzsébet Szállodába, szezonon kívül, késő ősszel.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - BelsőErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső kép
Kiváló 2017. január 10.gyerekekkel járt itt
A medence vize hideg a gyerekeknek,de minden más tökéletes. Bőséges svéd asztal,tágas szobák.
Kiváló 2016. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
A szálloda egy nagy parkban található. Nagyon szép környezetben. A szobák kènyelmesek. A fürdőszoba tisztaságával volt problémánk. A wc kagyló lábazatát mièrt nem takarítják. ? Az étterem nagyon szép. A személyzet egyáltalán nem volt segítőkész. Ha kèrtünk valamit ,pl kis kanál helyett nagy kanalat , szó szerint úgy dobták oda.
Kiváló 2016. július 3.gyerekekkel járt itt
Idén júniusra tettük családi nyaralásunkat. 4 gyerkőccel és annál nagyobb reményekkel vágtunk neki az ismeretlennek (2 évvel ezelőtti siófoki emlékeink alapján reménykedtünk egy szép nyaralásban). Meg is kaptuk! A szállás remek, az ellátás szuper, a személyzet kedves volt. A tó az épületünktől kb. 20 méterre volt.
2016. május 24.a párjával járt itt
Óh, a Balaton, az év minden szakában szívem csücske. . . Balatonöszöd pedig kiemelten - legyen ez a vélemény "politikailag inkorrekt" még akkor is ha szubjektív, de legalább az enyém. Ez a hely nem csak az itt elkurjantott "el. . .
Kiváló 2016. május 23.gyerekekkel járt itt
Az Erzsébet Program keretében töltöttünk fantasztikus 4 napot ezen az üdülőhelyen. Sikerült a nagycsaládos pályázaton nyernünk, amiért ezer köszönet! Végre egy hely, ahol a 3 gyerek elhelyezése nem okozott nehézséget! ! ! Egy akkora apartmant kaptunk a főépületben, hogy igen kényelmesen elfértünk mindannyian.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Környék
Kiváló 2016. május 4.családjával járt itt
2015. októberében jártam itt családommal,az Erzsébet Program keretén belül. 2 pici és egy kamasz gyerekkel voltunk. Amikor odaértünk,nagyon kedvesen fogadtak minket,már a szálloda kapujában. Az ott lévő biztonsági őr kedvesen útba igazított minket,így tényleg minden fennakadás nélkül érkeztünk a recepcióhoz.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szobák
Kiváló 2016. április 14.a párjával járt itt
2015 szeptemberében jártam itt párommal, 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. Aki nem autóval érkezik, annak kicsit komplikáltabb a megközelítés. Mi vonattal érkeztünk, Szemesről kellett begyalogolni az Őszöd határában lévő volt kormányüdülőhöz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2016. március 5.a párjával járt itt
2015 októberében az Erzsébet program keretében töltöttem itt 5 napot a párommal. Vonattal mentünk, sajnos sokat kellett gyalogolnunk a szálloda komplexumig. Egy Balatonra néző apartmant kaptunk. Az ellátás kitűnő volt. Lehet kerékpárt bérelni, van uszoda, konditerem, szauna, szolárium, animátor programok. Mi nagyon jól éreztük magunkat.
Erzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - WellnessErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - VendéglátásErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - EgyébErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - KörnyékErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Külső képErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - SzobákErzsébet Szálloda Balatonőszöd Balatonőszöd - Szobák
Kiváló 2016. január 6.barátokkal járt itt
2015 decemberében tölthettünk el 5 napot a barátnőmmel itt, az Erzsébet program jóvoltából. Mindketten súlyosan látássérültek vagyunk. Már az előzetes érdeklődés során, amikor említettem, hogy segítségre lesz szükségünk, készségesen megnyugtattak a recepción, hogy mindenben segítenek.