András Büfé Balatonszemes

András Büfé Balatonszemes
András Büfé BalatonszemesAndrás Büfé Balatonszemes
András Büfé BalatonszemesAndrás Büfé Balatonszemes

András Büfé Balatonszemes bemutatkozása

Pár lépésre a Balatontól, Balatonszemes és Balatonlelle határán találjuk az András Büfét. Bőséges választékkal várják vendégeiket, akik között a slágert a halételek jelentik. Kóstolhatunk hekket, keszeget vagy süllőt. Emellett sült kolbász, hot-dog, csirkecomb és hamburger is szerepel az étlapon.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra
Tavaszi wellness napok - extra
04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

András Büfé Balatonszemes vélemények

2023. augusztus 6. járt itt
Az András büfé egyike azon halsütőknek melyek már régen, jóval a járvány előtt bekerültek a Magyar Konyha Balaton kalauzába. Igazi régi motoros. A kínálat egyszerű, gerincét sült halak képezik, süllő, keszeg, hekk, de tartanak húsokat is. Mi egy hekket és egy keszeget ettünk, a megszokott módon elkészítve lisztbe forgatva és mélysütve, a keszeg persze irdalva is előtte.
András Büfé Balatonszemes - EgyébAndrás Büfé Balatonszemes - EgyébAndrás Büfé Balatonszemes - EgyébAndrás Büfé Balatonszemes - EgyébAndrás Büfé Balatonszemes - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. augusztus 18.családjával járt itt
Idén nyáron többször céloztuk meg a Balatont, mivel nem jutottunk el külföldre. A kedvenc helyünk a balatonszemesi szabadstrand. Kipróbáltuk az Andás büfét és teljesen pozitív. Finom, ízletes ételek, (jól átsütve), kiszolgálás kicsit sok idő (ugye mert sokan vannak), de nagyon kedvesek, Ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2019. július 29.gyerekekkel járt itt
Kb 10 éve minden nyáron szemesen nyaralunk négy öt napot. . . andrás büfé azt gondolom itt kötelezö ha itt vagy. . . . igaz az árak inkább étterem szintüek de egynek elmegy és ezért az étel kimondottan jó mínőségű ízű . . . . kiszolgálás vagány fiatalos pörgős max 25 perc várakozás még nagy sornál is . . . . azt gondolom aki erre jár mindenképpen megéri megálni és enni egy jót
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. június 21.a párjával járt itt
Bár egyszer már itt csalódtam,most nem mi mentünk a büfébe, hanem meglepetésként, hazahozva kaptuk a süllőt. Kinézésre igazán ínycsiklandó volt, ám annyira sós volt, hogy szinte marta a számat. Udvariasságból hősiesen legyűrtem kb. kétharmadát, a többi kuka. Utána vedeltem a vizet. Mivel kaptuk, nem tudok minden kérdésre válaszolni.
Kiváló 2018. augusztus 10.családjával járt itt
Minden évben eljövünk ide , a közeli kempingből. A sort végig kell állni. De ez a Balaton . Máshol is van sor. nekem nem volt zavaró A rendelés felvétele után a hátsó fás teraszon a hideg italokkal már nem is emlékszel a sorban állásra . A halak jók a süllő király egy picit húzós ,de nem annyira mint máshol a 900 ft-os lángos.
2055
Kiváló 2018. július 11.barátokkal járt itt
Ide gyere, ha jót akarsz! Nem túl széles a kínálat, de ami van, az nagyon ott van a topon! Régi, kedves, retro büfé, ahogy már a kollégák itt írták, nem változott, de mondhatnánk, javára nem változott. Jó ide bejönni! A vonat néha elzakatol, a nyaralás itt zajlik éppen, a Balaton pár méterre hullámzik és a sült keszeg kiváló!
András Büfé Balatonszemes - Külső képAndrás Büfé Balatonszemes - Étel/italAndrás Büfé Balatonszemes - Étel/italAndrás Büfé Balatonszemes - Étel/italAndrás Büfé Balatonszemes - Étel/italAndrás Büfé Balatonszemes - Külső képAndrás Büfé Balatonszemes - Étlap/itallapAndrás Büfé Balatonszemes - Külső képAndrás Büfé Balatonszemes - Külső képAndrás Büfé Balatonszemes - BelsőAndrás Büfé Balatonszemes - Külső képAndrás Büfé Balatonszemes - EgyébAndrás Büfé Balatonszemes - Étel/ital
Kiváló 2017. augusztus 9.a párjával járt itt
Utóbbi években, nyaranta oda szoktunk a szemesi Vadvirág kempingbe. Jókat strandolunk a kemping saját strandján és élvezzük a retrós faházban való nyaralás egyszerűségét. Két naponta kiszoktunk ugrani a kempingből, a bejáratától 300 méterre lévő András Büféhez sült halat enni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. június 7.a párjával járt itt
Balatonszemestől Balatonlelle irányában a 132 km kőnél le a part felé, közvetlen a vasút tövében található ez a büfé, állítólag már évtizedek óta. Parkolóhely zsúfolt, tele. Mi szeretjük a halakat, és mivel arra jártunk, megvizsgáltuk ezt a helyet is.