Hal-Álom Halsütő Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra
Tavaszi wellness napok - extra
04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Hal-Álom Halsütő Balatonszemes vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2023. augusztus 6.egyedül járt itt
A Hal-álom nevű, kissé morbid nevet választott helyen első gondolatom az volt, hogy veszek egy hekket vagy netán egy keszeget, de amikor láttam, hogy van pacal, akkor már el is dőlt a dolog. Kértem egy kis adagot, amit itthon ettem meg, érdekes, hogy mennyi dezintegrálatlan párolt paprika volt benne. Egyébként ízlett.
Hal-Álom Halsütő Balatonszemes - EgyébHal-Álom Halsütő Balatonszemes - EgyébHal-Álom Halsütő Balatonszemes - EgyébHal-Álom Halsütő Balatonszemes - EgyébHal-Álom Halsütő Balatonszemes - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. szeptember 17.gyerekekkel járt itt
A fiam vitt el átutazóban ebédelni, de talán jobban járunk, ha otthon sütök egy jó rántottát. Ő a másik büfében rendelt csülkös pacalt. Mi az unokámmal halat ettünk, ő rántott fogasfilét sült krumplival én sült keszeget. A fogasfilé állítólag nem volt rossz, de a keszeg íztelen, sótlan,s az avas olajíz dominált. Még egy része keserű is volt. Mindez lehangoló környezetben.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Erős túlzás, amit ír és mutat róla egy web oldal. Szeptember elején útközben kerestünk egy jó halsütödét arrafelé, és ezt az oldalt elolvasva bementünk ebédelni. Hát kár volt! Soha többet oda nem megyünk. A halászlé egy sűrű, íztelen, félig nyers harcsadarabokkal készült valami volt.