Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes

4,4
a 24 balatonszemesi étterem közül
borozó, étterem
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka BalatonszemesKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes bemutatkozása

A balatonszemesi Kistücsök a nagy klasszikusok közé tartozik, Csapody Balázs étteremtulajdonos majd 30 éve vette tervbe a balatoni gasztronómiai étterembe öltését. A kiváló ízvilág megalkotásában nagy szerepet játszik Jahni László séf, közös céljuk, hogy a régió hagyományos fogásait a kor kívánalmainak megfelelő köntösbe öltöztetve tálalják vendégeiknek.

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes vélemények

Kiváló 2022. szeptember 12.a párjával járt itt
Nagyon finom minden, igazán tetszetős szemnek és szájnak egyaránt. A sajttálat ajánlom mindenkinek aki szereti a sajtokat. A borok nagyon finomak, a kiszolgálás tökéletes.
Kiváló 2022. július 13.a párjával járt itt
Vacsorára tértünk be. Az ételek isteni finomak voltak,a kiszolgálás pedig udvarias. Csak ajánlani tudom!
Átlagos 2022. július 12.a párjával járt itt
Az étel csalódás volt. A kacsamellet klasszul megsütötték, de a köret szerintem katasztrófa volt. Tabulé. Nem tudtam mi az. Kuszkusz petrezselyemmel (a tabulé a receptek szerint tartalmaz paradicsomot, hagymát, citromlevet stb. , itt ennek nyoma sem volt) hidegen, plusz nyers répa valamibe beáztatva - szintén hidegen.
2055
2022. február 6.a párjával járt itt
Szárszón kihagytunk egy éttermet, és már benne jártunk a délutánban, valahol talán mégis enni kéne. . . és akkor kiugrott Szemesen az útra a Kistücsök! Hoppá, ez az! De jó ötlet! Parkolóba be, vigyorogva masírozás befelé, recepción hopp, hopp, rendeltünk asztalt, nem rendeltünk? Nem, itt álltunk meg, gondoltam, már elmúlt az ebédidő java.
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Külső képKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - EgyébKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - MosdóKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - MosdóKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étlap/itallapKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étlap/itallapKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étlap/itallapKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étlap/itallapKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Belső
Kiváló 2020. október 28.barátokkal járt itt
Szezon kívüli balatoni gasztrotúrámon nem lehetett kihagyni a magyar tenger első számú vendéglátó egységét, a Kistücsök nevű kulináris fellegvárat. Annál is inkább, mert legutóbb 2016-ban voltam itt és az ország egyik vezető vidéki éttermét, ha az ember megteheti, akkor látogassa meg legalább 3-4 évenként, ha nem sűrűbben.
Kistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - BelsőKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Külső képKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - EgyébKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/italKistücsök Étterem, Borpince & Vinotéka Balatonszemes - Étel/ital
Kiváló 2019. szeptember 16.a párjával járt itt
A férjemmel ebédeltünk ma ott es nagyon kellemes volt minden. Ahogy beléptünk,fogadtak minket es az asztalhoz kísértek. Ez nekem újdonság volt. A pincérek figyelmesek,mindent megkérdeznek,kínálnak,felajánlanak es nagyon közvetlen,jo a hangulat,erezni,hogy itt minden értünk van.
Gyenge 2019. augusztus 27.a párjával járt itt
Kb. 10 éve jártam itt utoljára. Az ételek finomak voltak, az árak megfelelőek, az adagok hatalmasak. Na ez már nincs. "Előkelő" hely lett, ahova azért járnak az emberek, hogy elmesélhessék, ettek itt, aztán továbbmennek és esznek még egyet, mert jól nem laknak. Sajnos leírnom sem kell, az árak az egekben vannak, bár tény, hogy legalább az ételek finomak maradtak.
Kiváló 2019. május 6.a párjával járt itt
Sajnos ahhoz már hozzá kell szoknunk, hagy ha az ember nem a szokványos "rántotthús krumplival", vagy brassói, cigány stb. . . kombókat szeretné enni (és részemről ezeket már inkább nem:-) akkor ÉTTEREMBE kell mennie, ahol bizony egy főétel már 3000-7000. -Ft kötött mozog. . . De egyáltalán nem sajnáltam a pénzt amit fizettünk a két igen kiváló főételért!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2018. szeptember 23.családjával járt itt
Pár éve itt ebédeltünk, amikor nem voltunk megelégedve a választott erdei gombás szarvaspörkölttel . Szemesi lévén azóta sem tértem be. Most viszont mindkettőnknek ízlett az étel. Én nosztalgiából választottam a Ropogós csülköt hagymával, krumplival, valóban ropogós, amellett omlós volt, bár kissé sótlan.
Kiváló 2017. november 28.gyerekekkel járt itt
Szep helyen, Balatonszemes kozpontjaban, fout mellett, kivalo helyen van az etterem, a parkolo kicsit szukos, az arfekvesbol adodoan is nagyobbacska autokkal erkeznek a vendegek. A kiszolgalas kivalo, profi volt, kisgyermekkel, es egy uton levovel, nagy pocakkal erkeztunk, kiemelt figyelmet kaptunk, a gyerekeknek szinezo, ceruzak, jatszosarok, a felnotteknek kellemes enterior, tisztasag.