Vadvirág Kemping Balatonszemes

Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes - Tavaszi wellness napok - extra
Tavaszi wellness napok - extra
04.02-05.31.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Vadvirág Kemping Balatonszemes vélemények

Átlagos 2021. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Évek óta járunk vissza az unokák miatt, mivel zárt terület és nyugodtan elengedhettük őket a programokra. Az első év volt a legjobb, nagyon profi animációs csapat foglalkozott naponta a gyerekekkel. Sajnos már tavaly sem volt olyan erős a program nekik, az idén meg már csak a lányunokánk vett részt a programokon.
Átlagos 2019. szeptember 20.családjával járt itt
Kihoztam az értékelést közepesre, igaz nem volt egyszerű. Kezdem a pozitívumokkal. Korrekt ügyfélkezelés a recepciónál. A kemping nyugodt, családias, nincs nagy nyüzsgés. A part volt az ami leginkább tetszett. Tiszta, rendezett, kultúrált, kisgyermekeseknek árnyék, zsúfoltság nélkül, mindenki elfért akár kutyával akár anélkül.
2018. augusztus 23.barátokkal járt itt
Több éve visszajárva azt tapasztalom, hogy idénre leromlott a szolgáltatás. A tisztaság még elfogadható, de közel sem olyan, mint tavaly volt. Összességében még mindig egy kiváló kemping.
Vadvirág Kemping Balatonszemes - Medence/kertVadvirág Kemping Balatonszemes - Környék
Gyenge 2018. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Mi faházban voltunk. A leírás szerint a kempingben van lehetőség: teniszezésre, ping-pong-ozásra, mini-golfra és biliárdozásra. Hát csak egy pici probléma van ezzel. Mégpedig, hogy ha bármit szeretne az ember játszani, ahhoz nincs eszköz. Illetve van. Megveheted a kisboltban jó drágán. . . A kemping messze van mindentől.
Kiváló 2018. július 20.családjával járt itt
Már második éve itt nyaraltunk. Közel a vízpart. nem túl zsúfolt, így remek hely a strandolásra. pár méter után már derékig ér a víz, és nem kell ezért több száz métert gyalogolni befele. kutyákat is be lehet vinni, így nagy előny a többi camping-hez képest. a hátrány, hogy közel van a vasút. de 2 éjszaka után már nem zavaró.
Vadvirág Kemping Balatonszemes - Környék
Kiváló 2017. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Ittjártunkkor teltház volt. A vizes blokk tisztaságára még így sem lehetett panasz. A portán, recepción dolgozók készségesek , kedvesek voltak. Az elektromos szekrény megérkezésünkkor nem működött a sátorhelyünknél. Bejelentettük a recepción, és mire visszaértünk, már javították is. Nagyon kellemes élménnyel tértünk haza.
Kiváló 2017. augusztus 9.a párjával járt itt
Már harmadik éve vissza térünk ide. Régi építésű, tiszta, egyszerű faházakban, jó érzéssel pihenünk. Sokszor az egyszerűség is pihentető lehet, a régi komcsi nyarakra emlékeztet, mikor a szüleimmel nyaraltam a hetvenes-nyolcvanas években. A TV csak porfogó (3 csatorna nézhető rajta), de Mi meg vagyunk nélküle és szerencsére WIFI sincs csak a porta környékén (jó messze a faházaktól).
Kiváló 2016. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Családdal érkeztünk, 4 faházat foglaltunk le. Gyerekekkel ideális nyaralás. Egy faház 4 főnek kényelmes, nagy nappalival, terasszal. A konyhában kisebb ételek elkészítéséhez szükséges eszközök vannak. Ami hiányzott, az a mikro. A WIFI használat csak a recepción érhető el ingyenesen. A mobil internet egy kicsit nehézkesen működik.
2016. július 16. járt itt
Nagyon tetszik a kemping , a személyzet kedves, nagyokat lehet sétálni a kemping területén. Visszajáró vendégek vagyunk. Ami nem tetszett, hogy a pecások a strandolók között vannak / mi félünk, hogy egy beszakadt horogba lépünk/.
Kiváló 2014. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A nyáron voltunk 3 napot a kempingben és nagyon jól éreztük magunkat. Sátraztunk,de ha szerettünk volna akkor faházban is alhattunk volna. A kempingben nagyon szép zuhanyzók és öltözők,meg wc van. Azoknak akik több napot töltenek ott, van konyha és mosógép is. A kempingben kölcsönözhető felnőtt kerékpár és gyerekeknek lábbal hajtható kis autó.