Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy

Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
05.10-09.23.
Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy vélemények

Kiváló 2024. február 25.a párjával járt itt
Gasztronómiai élmény volt,gyors és precíz kiszolgálás....másoknak is ajánlom!...Akármikor arra visz az utam szigorúan csak ide térek be étkezni!...Az étlap választéka bőséges...a felszolgált ételek minősége kifogástalan,bőséges....és ami nem utólsó szempont a mai olcsónak nem mondható világban ...megfizethező!!!
Kiváló 2023. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
A nyár elején fedeztük fel ezt az éttermet biciklizés közben. Később a családdal el is mentünk megnézni. Pont olyan időszakban érkeztünk amikor az étterem előtt állt a sor és várnunk kellet, de kb fél óra várakozás után bejutottunk, ez is bizonyítja, hogy mások is meg vannak elégedve mind az árral mind az étellel.
Kiváló 2023. január 5.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó!
Mindenkinek ajánlom. Az ételek finomak, és bőségessek. Általában az étterem egész nap tele van, de megéri picit várni a szabad asztalokra..!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2022. november 4.barátokkal járt itt
Mivel B. Györökön van nyaralóm gyakran megyek el az étterem előtt. Talán még esőben is hosszú sor vár üres asztalra, nem csoda, hiszen az ár/érték arány kiváló, a menük ára pedig igazán hívogató. A menün kívül is nagyok az adagok, de nem egy kulináris csúcs, inkább a mennyiség a fontos.
Kiváló 2022. augusztus 13.családjával járt itt
Zalakarosi nyaralás után kis kitérővel értünk a Balatonszetgyörgyi Csillagvár étterembe. Már gyermekeink jártak ott, annyi jót hallottunk már erről az étteremről. Kiváncsian vártuk a kiszolgálást. Nagyon kedves felszolgáló vette fel a megrendelést. Gyors kiszolgálás volt, nagy adagok, és nagyon finom ételek sora került az asztalunkra. Látszott a tapasztalt vendéglátás. Köszönjük még visszatérünk!
Kiváló 2021. október 27.a párjával járt itt
Amióta egyszer betévedtünk (barátaink, ismerősök beszéltek róla), rendszeresen útba ejtjük, ha arra járunk. Gyors, udvarias, figyelmes a kiszolgálás. Nyáron két unokánk is velünk volt és még arra is figyeltek, hogy két tányérban hozták az egy levest, pedig nem kértük. Bőséges, finom a kaja és még az ára is megnyerő! Csak ajánlani tudom mindenkinek! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Kiváló 2021. augusztus 11.családjával járt itt
Szuper hely, szuper gyors kiszolgálás, az ételekre is kB csak 15 percet vártunk annak ellenére hogy sokan voltak. Hatalmas adag es finom ételek kedvező áron. Ajánlom mindenkinek, aki erre jár. Nekünk eddig a legjobb étterem a Balaton környékén. Hvízről járunk ide enni. Bárcsak mindegyik étterem ilyen lenne.
Csillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - EgyébCsillagvár Étterem Balatonszentgyörgy - Egyéb
Kiváló 2021. május 24.a párjával járt itt
nagyon udvarias fogadtatás kellemes helyre kísértek a fiatal pincér azonnal felhívta figyelmünket a menükre. Olyan változatos volt, hogy végül azt választottuk, l090 forintér kaptunk nagyon finom húslevest, 2 szelet rántott és 1 szelet sült húst vegyes körettel. Az étel forró és nagyon finom volt, mindenkinek csak ajánlani tudom gyakori vendégek leszünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2020. október 7.a párjával járt itt
Egy ismerős ajánlatára tértünk be ide. Első ránézésre kellemes hely, jó parkolási lehetőséggel. Belül elég nagy a tér, viszont szorosan vannak az asztalok. A kiszolgálás némileg kaotikus, mivel nehezen értették meg, miből mennyit kérünk, ráadásul rosszul is vezették fel a számlára, de ezt korrektül, rögtön módosították is.
2020. július 30.a párjával járt itt
Balatonberényi nyaralásunk során korábban itt nyaralt rokonaink javaslatára innen rendeltünk ebédet, ebédre olcsó menü kínálata van az étteremnek. Négyféle menü van, 1090-790 Ft-ig terjedő árral. Húslevest ettünk májgombóccal, és két adag milánói bordát, egy adag máglyarakást, ez utóbbi levessel a legolcsóbb menü, balatoni szinten rendkívül alacsony árnak felel meg.