Gulya Csárda Balatonszentgyörgy

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy
Gulya Csárda BalatonszentgyörgyGulya Csárda Balatonszentgyörgy
Gulya Csárda BalatonszentgyörgyGulya Csárda Balatonszentgyörgy

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy bemutatkozása

Egész évben nyitva tartó éttermünk a Balaton déli csücskében, Balatonszentgyörgy határában, Keszthelytől 12 km-re, a 76-os főút mellett található. Közel van a sármelléki Fly Balaton repülőtér (kb. 10 km), valamint az M7-es autópálya két lehajtója is. A Balatont körbeívelő kerékpárút itteni szakasza az étterem előtt kanyarogva szeli át a tájat.

Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
05.10-09.23.
Balatontourist Berény Naturista Kemping Balatonberény
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Gulya Csárda Balatonszentgyörgy vélemények

1947
Kiváló 2022. szeptember 5.a párjával járt itt
Többször láttuk ezt a csárdát, most kijött a lépés, hogy hazafelé menet be is menjünk. 14 óra körül járt az idő, és látszólag telve voltak. A pincér bent adott asztalt. Italt rendeltünk és a 4 féle menűből gyorsan választottunk. Az italok hamar jöttek és a csontleves is metélttel. Erős fűszer az asztalon volt, kicsit tettünk.
2021. december 24.családjával járt itt
Egyszerű, múltat idéző helyszín, bőséges adagokkal, kedves kiszolgálással fűszerezve!
Házias izek, remek helyszín az utazó számára egy ebédre. Mindez korrekt áron!
Kiváló 2021. augusztus 21.családjával járt itt
Szp környezet udvarias kiszolgálás az telek kívállóak szpen tálalva. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Köszönet az ott dolgozóknak.
Gulya Csárda Balatonszentgyörgy - Egyéb
Szörnyű 2018. április 16.gyerekekkel járt itt
Hétvégén születésnapot ünnepeltünk. Fiammal bélszín steak-et ettünk volna kinéztük az étlapról rendeltünk majd a pincér 10 perc elteltével közli csak egy darab húsuk van oda dugja az orrom alá az étlapot nézzek valami mást. VICC vasárnap délben nem tudok rendelni azt amit szeretnék ( kinéztük az étlapról a neten erre készültünk, hogy azt eszünk ).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. november 25.a párjával járt itt
Nagyon tetszett! ! sokszor elmentünk már az étterem mellett, mást vártam belülről, de örültem a fehér színnek! Pincérek figyelmesek, akkor vannak ott amikor kell. Étlap magyaros, ez most jól is esett:-) A kiválasztott étel 10 percen belül meg is érkezett, ízlétes, bőséges finom! ! Elégedetten távoztunk, biztosan visszatérünk még, ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A legnagyobb melegben érkeztünk, párakapu fogadott minket, aminek a gyerekek örültek a legjobban. A rendelésünk hamar megérkezett, minden ízletes volt, talán a halászlébe elfért volna még egy kis kraft:), de az adagok megfelelőek, a gyerekeknek rendelt nyuszifüles rántott hús is emberes adag. A felszolgálók nagyon kedvesek voltak, pl.
Kiváló 2017. augusztus 11.családjával járt itt
Külföldről hazafele már másodszor tértünk be. A parkolóra rálátni, az asztalok naptól és széltől védettek. Egy esküvőre készültek, a kiszolgálás mégis gyors és udvarias volt. Levest és négy féle főfogást rendeltünk, mind ízletes és nagy adag volt. A házi limonádét, a jeges kávét és a palacsintát is ajánlom megkóstolni. Széchenyi pihenőkártyás fizetést elfogadnak. A mosdó kifogástalan.
2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Valóban az épület formája teljesen egyedi és ezáltal vonzza is az ember tekintetét! Maga a környezet nagyon szuper hatalmas hely van a gyerekeknek szaladgálni és van egy állatsimogató is nekik! Az ételek azok finomak és a kiszolgálás is viszonylag gyors, tovább a pincérek is kedvesek!
Kiváló 2017. július 30.a párjával járt itt
Kirándulásunk során láttuk meg az út mentén a csárdát.
Nagyon megfogott bennünket már a külső és a környezete.
Délután 3 óra tájt is szinte telt házas volt a szép és tiszta kert helyiség. A szívélyes fogadtatás után már csak a finomabb ételek és a jéghideg italok következtek.
A kedves, udvarias felszolgálók szorgosan teszik a dolgukat, dicséret nekik!
Gulya Csárda Balatonszentgyörgy - Külső képGulya Csárda Balatonszentgyörgy - Étel/italGulya Csárda Balatonszentgyörgy - Étel/ital
Kiváló 2017. július 18.barátokkal járt itt
Hatalmas adagok . Árak megfizethetők . Minden finom és nagyon gusztusos . Az épület alakja fogott meg első látásra . Mindenkinek ajánlom ha arra jár .
Gulya Csárda Balatonszentgyörgy - Étel/italGulya Csárda Balatonszentgyörgy - Étel/italGulya Csárda Balatonszentgyörgy - Külső kép
Gulya Csárda Balatonszentgyörgy a térképen
8710 BalatonszentgyörgyKülterület, hrsz. 0123 (76-os főút)
• kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége • csoportoknak kedvezmény
H-V
magyar, nemzetközi