8230 Balatonszőlős, Kisgella hegyoldal

411. helyezett Közép Dunántúlon - 769 étterem közül

H-Sze zárva
CS-V 12:00-20:00
étterem, borpince
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
stari

Papok Borozója Balatonszőlős képei

Papok Borozója Balatonszőlős vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A kornyezet szep ezert azt gondoltam az etelek is jok lesznek. Sajnos tevedtem. Az asvanyviz buborek nelkuli,a kaja az ar ertekaranyban szornyu,talalas kocsmai szintu . Az elkeszitesi ido ehhez kepest borzalmasan hosszu. Nem a megrendeltek szerint hoztak az etelt ,a limonade az arahoz kepest borzalmasan gyenge lotty volt. Biztos meg egyszer nem keresem meg.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Tavaly már felfedeztük az éttermet a balatonfüredi nyaralás alatt. Idén rábeszéltük a barátainkat is. Mindenki el volt bűvölve az ételektől, a panorámától és nem utolsó sorban a családias hangulattól. Kemencés ételeket ettünk, az adagok láttán mindenki ájuldozott. Semmi túlkomplikálás, oldalas, csülök, kacsa, csak só és fokhagyma, fejedelmi volt.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Sporttársnőkkel érkeztünk egy esős szombat délután. Azt hittük, hogy csak mi leszünk a "szezonon" kívűl, de egy olasz és egy magyar csoport is idetalált! A nagyon kedves pincérnő ajánlásával, füstölt libamájas előételt, kemencés sülteket és különleges desszerteket kóstoltunk. A finom rozé fröccs is elnyerte tetszésünket. Az árak egy kicsit borsosak.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszőlősön és környékén
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.26. - 2021.02.26.
Danubius Hotel Marina
Balatonfüred
4 nap/3 éjszaka 17.160 - 37.000,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2020.04.23. - 2020.08.31.
Wellness Hotel Szindbád
Balatonszemes
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játékkuponnal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.05.29.

Szállodák Balatonszőlős környékén
Hunguest Hotel Pelion  Balatonszőlős
Holiday Hotel Csopak Balatonszőlős
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonszőlős
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Tavaszi Balaton (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Papok Borozója BalatonszőlősX