8230 Balatonszőlős, Kisgella hegyoldal

386. helyezett Közép Dunántúlon - 735 étterem közül

H-Sze zárva
CS-V 12:00-20:00
étterem, borpince
bio alapanyagú ételek ...
magyar, angol, német
ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség ...
stari

Papok Borozója Balatonszőlős képei

Papok Borozója Balatonszőlős vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A kornyezet szep ezert azt gondoltam az etelek is jok lesznek. Sajnos tevedtem. Az asvanyviz buborek nelkuli,a kaja az ar ertekaranyban szornyu,talalas kocsmai szintu . Az elkeszitesi ido ehhez kepest borzalmasan hosszu. Nem a megrendeltek szerint hoztak az etelt ,a limonade az arahoz kepest borzalmasan gyenge lotty volt. Biztos meg egyszer nem keresem meg.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 18.
Tavaly már felfedeztük az éttermet a balatonfüredi nyaralás alatt. Idén rábeszéltük a barátainkat is. Mindenki el volt bűvölve az ételektől, a panorámától és nem utolsó sorban a családias hangulattól. Kemencés ételeket ettünk, az adagok láttán mindenki ájuldozott. Semmi túlkomplikálás, oldalas, csülök, kacsa, csak só és fokhagyma, fejedelmi volt.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. november 6.
Sporttársnőkkel érkeztünk egy esős szombat délután. Azt hittük, hogy csak mi leszünk a "szezonon" kívűl, de egy olasz és egy magyar csoport is idetalált! A nagyon kedves pincérnő ajánlásával, füstölt libamájas előételt, kemencés sülteket és különleges desszerteket kóstoltunk. A finom rozé fröccs is elnyerte tetszésünket. Az árak egy kicsit borsosak.

Legnépszerűbb csomagok Balatonszőlősön és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel
2019.11.02. - 2020.04.09.
Loncnéni Háza
Alsóörs
2019.10.14. - 2019.10.15.
Napsugár Apartmanház
2019.12.16. - 2020.01.06.

Szállodák Balatonszőlős környékén
Hotel Laroba Balatonszőlős
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Hotel Wellamarin Balatonszőlős
Hotel Yacht Wellness & Business Balatonszőlős
Akciós őszi-téli wellness pihenés (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)
Őszi miniszabi (2 éjtől)