Zsindelyes Csárda Balatonudvari

Zsindelyes Csárda BalatonudvariZsindelyes Csárda Balatonudvari

Huszár Vendégház Örvényes - Napi árak
2024.11.11-ig
Huszár Vendégház Örvényes
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Zsindelyes Csárda Balatonudvari vélemények

2055
Átlagos 2020. július 9.a párjával járt itt
Már pár település óta töprengtem, hogy hol is ehetnék valamit, amikor hirtelen felbukkant az úton a Zsindelyes Csárda felirat, Balatonudvari vége felé. Lássuk! A főúttól a part irányába kell menni, valami zsákutca felé, láthatóan nincs arra semmi más, amiért ide érdemes lenne lejönni. Nyár van, meleg, ebédidő, vendég szinte semmi.
Zsindelyes Csárda Balatonudvari - Étel/italZsindelyes Csárda Balatonudvari - Étel/italZsindelyes Csárda Balatonudvari - Étel/italZsindelyes Csárda Balatonudvari - Külső képZsindelyes Csárda Balatonudvari - Külső képZsindelyes Csárda Balatonudvari - Külső képZsindelyes Csárda Balatonudvari - BelsőZsindelyes Csárda Balatonudvari - BelsőZsindelyes Csárda Balatonudvari - BelsőZsindelyes Csárda Balatonudvari - BelsőZsindelyes Csárda Balatonudvari - BelsőZsindelyes Csárda Balatonudvari - BelsőZsindelyes Csárda Balatonudvari - Külső képZsindelyes Csárda Balatonudvari - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 19., csoporttal járt itt
2018 08 19. én jártunk itt kisebb târsasággal! Balatonfüreden nyaraltunk de mivel ott telefonon semelyik vendéglőben nem tudtunk asztalt foglalni! Így jött a párom ötlete hogy nézzünk körűl a környező településeken! Felhívtuk a Zsindelyes csárdát asztal foglalás végett! Már a telefonban kedvessek szolgálat készek voltak!
Zsindelyes Csárda Balatonudvari - EgyébZsindelyes Csárda Balatonudvari - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
Az egyhetes nyaralás során több alkalommal is betértünk, mivel nagyon hangulatos, csendes és kedves helynek találtuk. Az ételek mindegyik alkalommal finomak és bőségesek voltak, a kiszolgálásra pedig szintén nem lehet panaszunk. Isteni a halászlé, illetve a haléltelek. Ebéd és vacsora helyzsnéül egyaránt szolgálhat. Igazi magyaros csárda, mi biztosan visszatérünk. :)
Kiváló 2014. július 7.a párjával járt itt
Idén és tavaly is a nyaralásunk alatt mindig kedves kiszolgálást. bőséges és finom ételeket kaptunk! A pincérek nagyon figyelmesek,az italok mindig a megfelelő hömérsékleten voltak szervírozva,az ételek gusztusosan tálalva. A háttér zene kellemesen halkan szólt nyugodtan beszélgethettük,alkalmanként cigány zenekar húzta a jó ebédhez a nótát.
Gyenge 2013. július 12., csoporttal járt itt
Nagyobb társasággal tértünk be az étterembe, és az első lépés után már fordultunk is rögtön a kerthelyiség felé. Ugyanis a belső teremben a legrosszabb fajta, agyontorzított szintetizátoron történő klimpírozása történt mindenféle mulatós slágereknek, mint a Hosszú fekete haj.