Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos

3,7
a 9 balatonvilágosi étterem közül
étterem, pizzéria, steak house, szálláshely étterme
Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos vélemények

Kiváló 2022. január 25.a párjával járt itt
Szombaton jártunk az étteremben. Roppantul hangulatos hely, kedves személyzettel, és az ételek! ! Aki szereti a steakek világát, kötelező a hely meglátogatása! Tényleg úgy van, ahogy hirdetik: a világ minden részéről tartanak premium, érlelt húsokat! Ráadásul mi választhattuk ki a hűtővitrinből a nekünk legszimpatikusabb, előre adagolt darabot.
Kiváló 2020. október 11.barátokkal járt itt
A Lavender terasz egyike volt a kiemelkedő balatoni élményeinknek. A beltér rendkívül hangulatos, a ma igencsak divatos vintage dizájnt követi. A háttérzene kellemes, illeszkedik a környezethez. Az árak itt-ott megszaladtak, de azért éppenséggel megfizethetőek.
Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos - BelsőLavender Terasz Étterem Balatonvilágos - BelsőLavender Terasz Étterem Balatonvilágos - Étel/italLavender Terasz Étterem Balatonvilágos - Külső képLavender Terasz Étterem Balatonvilágos - Étel/italLavender Terasz Étterem Balatonvilágos - Étel/italLavender Terasz Étterem Balatonvilágos - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Hatan (két junior gyerekkel), spontán, de mégis telefonon előre foglalt asztalhoz ültünk a Lavenderben, internetes oldalon talált ajánlás alapján. Szivélyesen fogadtak az udvaron megterített asztalnál, gyors és profi kiszolgálásban volt részünk.
Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos - Egyéb
Lavender Terasz Étterem válasza
Köszönjük értékelését.
Örülök annak, hogy ételeink minőségével, a körülményekkel és a felszolgálással elégedettek voltak.
Az ételek ára nem feltétlen mennyiségfüggő. A jó alapanyagok sajnos nem olyan áron vannak, mint egy falatozóban használt alapanyag. A jó személyzet szintén nem ingyen dolgozik.
2018. augusztus 27., Schwendtner Péter, tulajdonos
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. július 28.családjával járt itt
Minőségi Hubertus [charolais) húsalapanyagot ilyen rosszul [moderálva - a szerk. ] elkészítve méh sosem ettem, köze nem volt a steaksütéshez. A többi étek is könnyen felejthető.
A kiszolgálás nevetségesen diazfunkcionális, mintha diákok nyárimunkán ismerkednének a vendéglátás szakmai fogásaival, 24 percet vártunk csak az italrendelés megvalósulására, ugyanez a számlával a végén.
Ennyi pénzért, többet kéne nyújtani. Mert
Lavender Terasz Étterem válasza
Kedves Ronan,

Sokat gondolkoztam, hogy miként reagáljak névtelen, pontatlan bejegyzésére (Hubertus Angus, és nem mellesleg alkalmazunk diákokat is szakmai gyakorlaton). Én megköszönöm inkább a hozzászólását, hiszen nincs olyan, hogy egy étterem, egy szállás, szolgáltatás vagy bármi mindenkinek egyaránt tessen.
2018. július 31., Schwendtner Péter, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 5.a párjával járt itt
Érkezéskor nagyon kedvesen fogadtak. Van kialakított gyermek játszó sarok és állatbarát hely. Az ételeik igazán ízletesek. A tálalás, az teríték ízléses, minden harmóniában van a hellyel. Az étlap számomra szűkös volt (a gyerekmenü volt a legszimpatikusabb), inkább a különlegesebb hal és tengeri ételek dominálnak.
Lavender Terasz Étterem Balatonvilágos a térképen
8171 BalatonvilágosDózsa György u. 75.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P
Szo
V
fúziós
grill ételek
Zene
Gépzene: blues, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop, reggae, rhythm&blues, rock&roll
Dreher, Cseh sörök, Stari kézműves pils