Club Aliga Balatonvilágos

Club Aliga Balatonvilágos
Club Aliga BalatonvilágosClub Aliga Balatonvilágos
Club Aliga BalatonvilágosClub Aliga Balatonvilágos

Club Aliga Balatonvilágos bemutatkozása

A Club Aliga kellemes zöld környezetben, gyönyörű ősfás parkban helyezkedik el, Budapesttől egy órás útra autóval. A különböző kategóriájú szálláshelyek több épületben találhatóak, a komplexumot két kilométeres strand és vendéglátó helyiségek egészítik ki, ideális helyet biztosítva pihenésre vágyó családoknak és bulizni vagy sportolni kívánó fiataloknak egyaránt.

Világos Hotel Balatonvilágos - Napi árak félpanziós ellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Club Aliga Balatonvilágos vélemények

Szörnyű 2019. július 29.családjával járt itt
[Moderálva - a szerk. ] Elképesztő. Aki teheti ne jöjjön ide a szállóba semmiképpen! ! ! A gyerekek szó szerint sírnak hogy menjünk haza! A szag ami a szobában van az elviselhetetlen, dohos, ami ezekből a 30 éves koszos bútorokból áramlik, hajnali 1 óra van és nem tudom rávenni magam az alvásra, elindulnék haza amit reggel megteszünk.
Kiváló 2018. augusztus 23.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat! Finom, bőséges reggelit kaptunk. Felejthetetlen élmény volt így, a régi retro korszak árnyékában. Bízunk benne, hogy jövőre is hasonló élményekben lesz részünk. Köszi
Átlagos 2018. augusztus 12.a párjával járt itt
Az épület, az utak, több évtizedes rossz gazdára vallanak. Rozsdás menekülőlépcső, elöregedett nyílászárók, a mérsékelt felújítás új szőnyegpadlózásra, tapétázásra és az erkély belső festésére terjedt ki. Az utak burkolata szinte veszélyes a kiálló burkolólapok miatt.
Átlagos 2018. augusztus 10.a párjával járt itt
A Club Aliga parkja fantasztikus! Gyönyörű növények, pazar környezet. A hotel épülete a szobák erősen szoc. real maradványok, s nagyon elhasználtak. A strand kitűnő, tiszta, hatalmas. A reggeli igen színvonalas, változatos. Nagyon jól éreztük magunkat. Reméljük nem fogják a jót tönkretenni, csak a lepusztult részeket fogják felújítani.
2018. július 8.a párjával járt itt
A szállás és a szolgáltatások megfeleltek az várható szintnek. Számomra retró bája volt a helynek, a természeti környezet lenyűgöző, a személyzet figyelmes, kedves. A konyhájuk jóízű, az ételek frissek. Jól éreztük magunkat! Köszönjük!
Gyenge 2018. június 3.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt már töltöttünk pár kellemes napot a Club Aligában,így gondoltam meglepem a férjemet egy szülinapi hétvégével. Sajnos a retró jelző itt arra vonatkozik,hogy a helyet az üzemeltető teljesen hagyta lepusztulni. Mivel én láttam ,hogyan nézett ki virágkorában a 80-as,90-es években,amit itt láttam az a teljes pusztulás és igénytelenség.
2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Most jártunk először Balatonaligán, a Club Aligáról sem nagyon hallottunk eddig.
Gyönyörű ősfás környezet, tiszta strand, alig pár méterre a szállástól.
A szoba tiszta, kényelmes új fekvőhely, frissen felújított fürdőszobával.
A reggeli ellátás kifogástalan. Bő választék.
Nagyon meg voltunk elégedve, bármikor szívesen visszamennénk!
Kiváló 2017. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Gyönyörü ösfás környezett es part ami nagyon tetszett. kiváloan alkalmas pihenesre csaladiknak kisgyerekel mind fiataloknak. a szolgáltattások szuperek a szemelyzet kedves és segitökesz. mi 3 napot töltöttünk a 11 villaban ahol voltak hianyossagok a butorok ös regiek a tereszon a korlat leszakadva. ezeken lehetne valtoztatni.
Szörnyű 2017. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
3 gyerekkel indultunk az ország másik végéből, Észak-Keletről. Először is érkezésünkkor elgondolkoztunk, hogy hoznunk kellett volna-e a fűkaszánkat, domestost és rovarírtót. Beléptünk volna a "villába", ha nem 5 kutya várt volna a bejáratba és 2 ebből a dolgát végezte. Itt elgondolkoztunk a vérnyomásmérő felkeresésében.
2017. július 16.gyerekekkel járt itt
Már harmadszor vittem el az unokákat ide. Ami nem a szálláshely, ill. a szobák kiválóságának köszönhető, hanem a környezet, a park, a Balaton közelsége, a gyermek programok miatt van. Sajnos a szállás, a szobák színvonala nagyon lepukkant, illetve igénytelen. Ezt leszámítva viszont minden más adott ahhoz, hogy a gyerekek élvezzék a nyaralást.
Club Aliga Balatonvilágos - Környék