Kerekes Étterem Balmazújváros

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Kerekes Étterem Balmazújváros vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. július 13.a párjával járt itt
Csak enni tértünk be a párommal. Nem volt valami olvasmányos a választék, így aztán a nagy melegben csak palacsintát és fagyikelyhet ettem. Ezekre is sokat kellett várni, nem tudom mi tartott ennyi ideig. Árban még épp tűrhető, az adagok szintúgy. Kint ültünk le, mert bent melegebb volt, mint a szabadban éppen tetőző 36 fok.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. július 13.a párjával járt itt
A párommal jártam itt, mi nem szálltunk meg, csak ettük egy hosszú bringatúra közben. Kívülről semmi extra, sőt már-már jellegtelen maga az étterem és a panzió része is. A személyzet kicsit összeszedetlennek tűnt, ebédre értünk oda, a hely kongott az ürességtől. Belül kicsit retrós a hangulat a bútorok miatt, de nekem tetszett.
Kiváló 2013. július 28.a párjával járt itt
A közelben töltöttünk egy hétvégét, azonban csak félpanzióval, így két nap is ide jöttünk ebédelni. Nem túl forgalmas étterem, mindkét alkalommal csak mi voltunk, azonban a pincér nagyon kedves volt, az ételre nem kellett sokat várni, és nagyon finomakat ettünk. A hagymalevesük sajtos pirítóssal isteni, a gyümölcsleves vaníliafagyival szintén!