Kerekes Panzió Balmazújváros

Kerekes Panzió BalmazújvárosKerekes Panzió Balmazújváros
Kerekes Panzió BalmazújvárosKerekes Panzió Balmazújváros

Kerekes Panzió Balmazújváros bemutatkozása

Üdvözöljük!
Sok szeretettel várjuk Önt Balmazújváros belvárosában lévő panziónkban, legyen úti célja akár üzleti, akár egy hétvégi pihenés, vagy rövidebb, hosszabb nyaralás, vagy bármelyik évszakban kikapcsolódás, felüdülés.
Vendéglátó egységünkben 16 szoba található, mely 36 fő részére tud kényelmes szállást biztosítani.

1Szolgáltatás
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred

Kerekes Panzió Balmazújváros vélemények

Szörnyű 2017. január 29.családjával járt itt
ez a hely a Magyar vendéglátás szégyene a "Cimmer Feri" emelett 5 csillagos hely,2016 juliusban jártunk itt tetötéri "családi szoba"2 FELNÖTT 2 GYEREK RÉSZÉRE ami nem olcso! ! ! ! ! szoba este 30fok még 1 ventilátor sincs nemhogy klima(mi az? )a fürdöszoba piszkos a reggeli egy vicc! ! 3emelet lefelé ki a udvarra és 2 emelet felfelé és megérkezel az étkezöbe!
Gyenge 2016. augusztus 28.családjával járt itt
Megérkezésünk pillanatában szembesültünk azzal a ténnyel hogy éjszaka lakodalom lesz a panzióban. Erről telefonos foglalásunkkor elfelejtettek tájékoztatni bennünket. Első éjszaka így nem volt alkalmunk pihenni a zenétől és hangzavartól.
Gyenge 2015. július 7. járt itt
Két éjszakára mentünk a panzióba. A szoba, az ágy tiszta volt, azonban a fürdőszoba padlója csupa szőr és haj volt, a wc pedig nem volt sem lehúzva sem kipucolva. A wc lehúzójánál spriccelt a víz minden egyes lehúzásnál. A reggeli nevetséges volt. Innivalónak csak forró víz volt kirakva egy termoszba (teafilterhez), sem egy kancsó csapvíz, sem kávé, sem gyümölcslé semmi!