Hotel Kamilla Balmazújváros ★★★★

Hotel Kamilla Balmazújváros
4060 Balmazújváros, Kastélykert u. 1-2.

Hotel Kamilla Balmazújváros a térképen

Szállások Balmazújváros városában
Wellness csomagok Balmazújváros városában

Hotel Kamilla Balmazújváros vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 2.
A szoba kényelmes, tiszta volt. A vasútállomás közelsége nem túl jó, különösen az azon az oldalon lakók számára. (szombat éjjel a diszkózó fiatalok hajnalban ott gyülekeznek a buszmegállóban és nagyon hangosak voltak) Nagyon meleg volt éjjel a szobában (igaz az időjárás is kegyes volt számunkra, nem volt kint sem hideg)A fürdő nagyon tetszett, az ételek finomak voltak.

2019. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször voltam itt, de sajnos mindegyik alkalommal az alábbi problémák zavarták pihenésemet:
Olyan vékonyak a falak, amik egyébként a tapéta alatt brutálisan össze-vissza vannak repedve(szerintem statikailag), hogy a szomszéd telefonjának a rezgését, horkolását, konkrétan bármilyen mozgását àthallottuk!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 6.
A vasútállomással szemben található, kívül-belül semmi extra hotel a Kamilla. A szoba tiszta és rendezett, bár itt-ott már apróbb javításra szorul . Saját gyógyvizes medencéje van, ami 0-24-ig látogatható és ingyenesen át lehet menni a gyógyfürdő részlegbe , ami nagyon tetszett. Az étterem. . teljes ellátást kértünk, hiba volt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Rendkivül jó akcíós ajánlatukat elfogadva szálltunk meg a hotelben. Nem bántuk meg, mert igényesen felújított szobák, étterem, saját gyógyvízes medence. Ingyenes átjárással a strandra, szaunnavilágba és a gyógyfürdő részlegbe. A személyzet maximálisan vendégbarát. A nagy forgalom ellenére csend és nyugalom volt. A közelben van a város központja csodás parkkal, szobrokkal.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019 januárjában jártunk férjemmel a hotelben. A személyzet kedves, szolgálatkész, a szobában az ágy kényelmes matraccal volt felszerelve (nem süppedős, de nem is túl kemény), a szoba tiszta, a tévén megfelelő számú csatorna. Ha valaki nem szeretne átmenni a Kamilla Thermál fürdőbe (amely egyébként nagyon közel volt és nem volt zsúfolt), a szálloda saját medencéjében is kikapcsolódhat, bár télen csak egy medence használható, nyári időszakban azonban három is.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Először 2014-ben hallottunk a szállodáról, akkor jártunk ott először. Azóta nagyon sokszor voltunk, felújítás előtt is, meg utána is. Tudatunkban összekapcsolódott a pihenés, feltöltődés fogalmával. nagyon tetszett felújítás előtti állapotában is, de azóta nyilván fokozottabban, hiszen szebb, kényelmesebb lett. nagyon szeretjük a fürdőt is, szolgáltatásaival együtt.

varadym TOP fotófeltöltő
2016. júliusban, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. július 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kívülről egy kellemes hotelnak néz ki, a recepció „uradalmi”, nem egy 400 fő befogadására alkalmas hotel. Kellemes hely, barátságos személyzettel. A szobára a felújítás már ráférne, és tv-n hiába kerestem az usb-csaklakozást, nem volt (még csöves tv) A szoba egyébként pulzáló: színes tapéta a szőnyeg, függöny mind passzolt, de még is volt valami zavaró, azután rájöttem: a mintás tapéta.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szuper hely, kedves személyzet. Teljesen elégedettek voltunk. Két éves kisfiúnk is vittük, gyermekágyat biztosítottak, és a fürdőköpeny bekészítésénél a gyermekre is gondoltak. Tiszta szoba, kellemes időtöltés. Az reggeli svédasztalos étkezéssel is teljesen elégedettek voltunk, sokféle választék, finom ételek.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 8.
Tavaly nyáron töltöttünk itt kellemes pár napot 6 éves kisgyerekkel. A szoba emeleti, udvarra, illetve strandra néző erkélyes szoba volt. Ez kellemes pluszt jelenetett, mivel így kiülhettünk a szobánkból esténként. Pótággyal is tágas volt a szoba. A csomaghoz ingyen kaptuk a szomszédos strandhoz tartozó belépőket, amitől csak egy kiskapu választott el minket, így egyszerű volt a jövés-menés a szálloda és a strand között.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hotel egyik nyereményjátékán nyertem a pihenés lehetőségét. Nagyon vártuk,hiszen nyári felhasználás révén elvittük a gyermekünket is magunkkal. A hotelt könnyű megtalálni,viszont az utcára néző szobában a vasútállomás zajai,valamint a vonatokhoz érkező buszok,stb. zaja eléggé zavaró.

Muskátli Apartman 2
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, 1 napi Aqua Palace belépővel
Erdőspuszta Club Hotel
Debrecen
5 nap/4 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, pusztakocsikázással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Béke
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 16.805,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.22.
Kastély Panzió
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Bungalló
5 nap/4 éjszaka 7.125 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Attila Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Hotel Hőforrás
2-7 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, beltéri és kültéri medencehasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 8.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Valentin Deluxe Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kastély Panzió II.
6 nap/5 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hungarospa Thermal Hotel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.30-ig

Szállodák Balmazújváros környékén
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Lazító Rudolf napok félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Pezsdítő nyári élmények (min. 2 éj)

BalmazújvárosX