Kakukk Vendéglő Bánd

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kakukk Vendéglő Bánd vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Átlagos 2021. október 6.barátokkal járt itt
Évek alatt több alkalommal jártunk már az étteremben, akkor is, amikor még csak "kicsi" falusi étterem volt. Mára azonban kinőtte magát, nyáron fogalalás nélkül nem is nagyon lehet menni. Most volt hely érkezéskor, bár ahogy néztem bővítették az asztal számot. Régebben nagyon szerettem, igazi falusi ízek, hatalmas adagok, elfogadható áron, gyors és kellemes kiszolgálás.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2020. szeptember 8.gyerekekkel járt itt
Betértünk a barátainkkal és gyerekekkel egy könnyű vacsorára. A teraszon foglaltunk helyet, kellemes volt a kora nyári időben. A szokásos rántott sajt nem maradhatott el lányom részéről. Párom és én lazacot ettünk spárgával, tökéletes volt. A hamburgerre sem volt panasz a barátaink részéről.
Kakukk Vendéglő Bánd - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 18.családjával járt itt
Egy családi esemény vendégeiként voltunk ebben az étteremben. A hely rendezett benyomást keltett, a személyzet viszont unott egyhangúsággal látta el a feladatát. Az első italok rendelése és felszolgálása elég gyorsan lezajlott, viszont a későbbi italrendelések már nem voltak ilyen gyorsak.
Kiváló 2017. március 13.a párjával járt itt
Párommal visszajáró vendégek vagyunk. Szeretünk ide járni, mindig kedves és udvarias kiszolgálásban van részünk. Az ételek bőségesek és nagyon finomak. Soha nem kellett még csalódnunk.
Pozitívum még, hogy Erzsébet utalvánnyal is lehet fizetni.
Szerintem Veszprém megye egyik legjobb étterme. Csak ajánlani tudom Mindenkinek.
Kiváló 2016. október 6.barátokkal járt itt
Visszajáró vendégek vagyunk, az ár/érték arány kifejezetten jónak mondható. kedvesek, udvariasak, a kiszolgálás tökéletes. Na és az adagok !!!! Soha sehol máshol még ilyet nem tapasztaltam... már a levessel jól laktunk, pedig egy gulyást kértem magamnak és ketten ettük meg :) finom,ízletes, házias koszt, ajánlom.
Gyenge 2016. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
2016. 08. 21-én tértünk be a vendéglőbe (3 felnőtt, 2 gyermek). Többen ajánlották, igazán csak jó értékeléseket hallottunk és olvastunk az intézményről, konyhájáról, stb. ezért úgy döntöttünk, hogy egy születésnapi ebédet ott fogyasztunk el. A tények: a megrendelt italokat kb.
Kiváló 2016. április 4.barátokkal járt itt
A vendéglő nem látható a főközlekedési útról, meg talán híre sem akkora, mint versenytársának, így szerényen bújuk meg a Petőfi utcában. Ballagási ebéden próbáltuk ki. Bizony jó helyet választottak barátaink, mert nagyon jó kiszolgálásban volt részük. Hamar kihozták a nagy adag frissensülteket és azok igazán finomak voltak. Bátran merem ajánlani mindenkinek.