Bowling Pizzéria Bánk

Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Bowling Pizzéria Bánk vélemények

Kiváló 2017. augusztus 11., csoporttal járt itt
Baráti társasággal voltunk itt. Bowlingoztunk, pizzáztunk. A személyzet kedves volt, a kaja finom és az árak is jónak mondhatóak. A kilátás a Bánki tóra gyönyörű. Merem ajánlani másoknak is. Nyáron össze lehet kötni egy kis strandolással is a hely meglátogatását. Már többször is voltunk itt.
Kiváló 2017. január 3.gyerekekkel járt itt
A Tó welness hotelben szálltunk meg,de sétálni támadt kedvünk.Útba esett a pizzéria hát beugrottunk.Nekünk teljesen megfelelt,bőséges volt a kaja és finom is.A kiszolgálás ár érték teljesen rendben van.
Gyenge 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Egy gyors ebédre tértünk be a pizzériába. A felszolgálók rendelésünket unottan vették fel. Olyan érzésünk volt, mintha zavarná őket, hogy a vendégek ott szeretnének enni. A pizzán a paradicsomos szószt keresni kellett, a többi feltéten is látszott, hogy a legolcsóbbak és a leggyengébb minőségűek kerültek a tésztára.
Kiváló 2015. július 15.a párjával járt itt
Nagyon nagy kedvencünk ez a hely ,jó, hogy megtaláltam az oldalon. Kedves kiszolgálás remek hangulatos hely. Kiváló pizza. Gyönyörű tó partján helyezkedik el. Sajnálom, hogy a többi értékelésben van negatív kritika én még egyszer sem csalódtam. Egy ilyen apró vidéki helyen szerintem totálisan megfelel a hely,nem tapasztaltunk semmi rosszat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. május 19.gyerekekkel járt itt
Maga a hely egy hodály, eléggé koszos. Az ablak, ahol ültünk, szárnyashangyák fészke volt, ami a személyzetet nem nagyon zavarta. Mi csak enni értünk be, a pizza óriási volt és finom, mondjuk nem is volt túl olcsó. A bowlingpályát csak megnéztük, eléggé le volt pukkanva, a polcon pedig sorakoztak a levált talpú cipők.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. szeptember 16.a párjával járt itt
A saját tapasztalatomat szeretném leírni, ami sajnos elég rossz. A párommal, a közeli tó körüli séta után tértünk be egy vacsorára. Bőséges ételválaszték van az étlapon, de mivel nagy pizza-imádók vagyunk mindketten, ezért emellett döntöttünk. . Én retro pizzát kértem, ami olyan mint a hawaii, csak ananász helyett barackbefőtt van rajta.
Bowling Pizzéria Bánk - Étel/ital