Tavi Fészek Falatozó Bánk

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Tavi Fészek Falatozó Bánk vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. augusztus 23.egyedül járt itt
Már volt itt korábban rossz tapasztalatunk, de mivel a pizzéria szünnapos volt, más meg nincs a környéken, megint itt próbálkoztam. Kár volt! A juhtúrós sztrapacska juhtúrót még messziről se látott, egy ragacsos nokedlin volt egy kevés nagyon híg tejföl és még annál is kevesebb piritott szalonna.
Gyenge 2022. augusztus 4.a párjával járt itt
Két év után újra próbálkoztunk. Mivel nemigen van más hely a közelben. A helyzet változatlan. Most is gusztustalanul koszosak, ragacsosak, morzsásak voltak az asztalok. A sztrapacska langyos volt. A választék siralmas, köret sült krumpli vagy ragacsos rizs, semmi zöldség. Az égett, ki tudja hányadszor használt olaj szaga nem igazán étvágy gerjesztő.
2076
Átlagos 2020. október 27.barátokkal járt itt
Nógrádban járva gondoltuk egyet és elugrottunk Bánkra is. Egy őszi séta a tónál. Teljesen váratlanul, meglepetésszerűen ismerősök jöttek szembe a parton, akikkel örültünk egymásnak, sétáltunk, megkerültük a tavat és, hogy beüljünk valahová egyet inni, beszélgetni, ez a hely adódott.
Tavi Fészek Falatozó Bánk - Külső képTavi Fészek Falatozó Bánk - BelsőTavi Fészek Falatozó Bánk - BelsőTavi Fészek Falatozó Bánk - BelsőTavi Fészek Falatozó Bánk - BelsőTavi Fészek Falatozó Bánk - Külső képTavi Fészek Falatozó Bánk - Külső képTavi Fészek Falatozó Bánk - Külső kép
Átlagos 2020. szeptember 8.családjával járt itt
Nagyon szeretjük a Bánki tavat, évente többször vagyunk ott. Az ebédet a tóhoz való közelsége miatt (és elég kevés egyéb választási lehetőség miatt) itt szoktuk megoldani. Ár-érték arányban rendben találom, nem drága, nem különleges, de jó. Negatívum, hogy ha pont ebédidőben megyünk, akkor nagyon sokat kell várni, ha később megyünk, akkor pedig már kisebb a választék.
Kiváló 2016. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Szállodában töltöttünk két éjszakát, de mindkét nap itt ebédeltünk. Van heti menü és étlap is. Egyszerű, kicsit retro, de olcsó és finom. Fedett terasz, jó idő, szép kilátás. Másoknak is ajánlom!
Tavi Fészek Falatozó Bánk - Étel/ital
2016. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Szokásos nyári kirándulásunkat most a Börzsöny felé vettük,
de véletlen szerűen akadtunk rá erre a fogadóra ahol enni is tudtunk. Nem kell nagy dologra gondolni,önkiszolgáló ez a falatozó de az ételek ízletesek,háziasak,magyarosak,az adagok pedig ésszerű méreteket öltenek,jó ár-érték aránnyal.