Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

Átlagos 2013. február 18.a párjával járt itt
Sokat válogattunk, hol töltsük el a régóta várt téli hosszúhétvégét, végül egyrészt Budapesthez való közelsége, másrészt a sokféle és színvonalasnak tűnő szolgáltatás miatt választottuk. A környezet nagyon kellemes volt, az ágy kényelmes, a wellness kiváló, a vacsora színvonalas.
Kiváló 2013. február 16.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése kitűnő a szobánkból beláttuk az egész tavat. Tisztaság, figyelmes kiszolgálás gyönyörű szoba kitűnő fürdőszoba. Hiányosságok illetve ami nem tetszett: a wellness részleg csak este 8 ig látogatható, a prospektusban szereplő szolgáltatások hét közben csak részben vehetőek igénybe, mondjuk ezt megértem de azért Valentin napon ( mi akkor voltunk ) üzemelhetne minden.
2013. február 15.barátokkal járt itt
Rendkívül hiányolom a recepción dolgozók barátságtalan,monoton viselkedését. Nem tudnak köszönni,nem tudnak a számítógéptől felnézni és üdvözölni,arra már nem is gondolok esetleg megkérdezzék,jól érezzük-e magunkat! ! A főnököt nem ismerem,de azt tartja a mondás ,"amilyen a főnök olyan a személyzet"! ! (itt lehet,hogy nem igy van)
2013. február 4.a párjával járt itt
Csodálatos környéken, gyönyörű szálloda, kedves személyzettel! Kivéve a recepciós hölgyet. Kértem, tóra néző szobát adjon. Hát meg adta! Olyan érzésünk volt mintha ezért neheztelne, és adott egy iciri-piciri kis "szobácskát"! Se asztal (nem fért volna be), se éjjeli lámpa, ágy mellett 100-és 60 centi. Fürdő oké!
Kiváló 2013. február 4.a párjával járt itt
A szálloda tökéletes helyen fekszik, csodás kilátással a hegyekre és a tóra. A szoba rendben volt, a fürdőszoba kidolgozottságával nem voltam maximálisan elégedett, de ez mit sem változtatott a nyaralás kimenetelén. A wellness kivételesen jó, minden megtalálható amire szükség lehet.
Kiváló 2013. január 24.a párjával járt itt
A zord időjárás ellenére remekül éreztük magunkat.A gyönyörü környezet,az udvarias vendéglátás,a kiváló ellátás,a remek wellnes csodás élményt nyújtott, amit nagyon köszönünk a teljes személyzetnek!Ha valaki pihenni akar nagyon ajánlom!
Kiváló 2013. január 14.a párjával járt itt
Gyönyörű táj kellős közepén, egy szép falu szomszédságában egy hosszú téli hétvégén tökéletesen kipihentük magunkat. A hotelben a pihenéshez kiváló szállást, ellátást és welness szolgáltatásokat biztosítanak. Csak azt sajnálom, hogy JAZZ fesztivál idején nem tudunk visszamanni.
2013. január 7.a párjával járt itt
A szálloda fekvése kiváló. Sajnos a szoba nagyon kicsi volt. Csak feküdni, vagy az ágyon ülve lehetett a szobában tartózkodni. A televízió képernyője kicsi ,a falra volt felszerelve, így azt is csak fekve lehetett látni. Tisztaság megfelelő. A wellness részleg kitűnő, rengeteg szolgáltatással. Étkezés minősége és mennyisége megfelelő volt.
2013. január 3.csoporttal járt itt
Sajnálom, hogy a wellness részleg jan. 1-n nem üzemelt teljes mértékben( keddi napot tartottak), pedig ez ÜNNEP. Úgy éreztem, hogy nem volt értelme még 1 napot maradni, nagyon szerettük volna használni a só-fürdőt. Baráti társasággal voltunk ott (hatan), igazán sajnálam, hogy kissé rossz " szájízzel" távoztunk.
Kiváló 2013. január 2.gyerekekkel járt itt
Minden fantasztikus volt!Szakács nagyon jol főz pont az én szám íze szerint fözött:)gyerekeknek nagyon jol ki lett alakítva a jatekszoba!egyszerűen minden tőkeletes volt!Biztosan fogunk meg menni:)
Tó Wellness Hotel Bánk a térképen
2653 BánkPetőfi út 73.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem