Tó Wellness Hotel Bánk

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk - vélemények, kritkikák

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2014. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 3.
Nagyon sokáig keresgéltem wellness hétvégére alkalmas helyet de a véleményeket olvasva sok helytől elment a kedvem. A Bánki hotelről viszont a legtöbben sok jót írtak, ezért esett rá a választásunk és egyáltalán nem bántuk meg! A Wellness részleg szuper, főleg ha hétvégén megy az ember, mert akkor a csendes wellnesst is használhatja.

2014. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok jot olvastam a szallodarol, de most volt lehetosegem megtapasztalni is. Nagyon jol ereztem magam a gyerekekkel egyutt. Tobb wellnes szalloda utan kijelenthetem, hogy a szalloda minden tekintetben azt nyujtja ami elvarhato. A wellnes resz pedig tulmutat a csillagokon. Az ettermi svedasztalos valasztek megfelo. A to szepen rendbe lett hozva, a szobakbol jo ra a kilatas.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 12.
A kiszolgáló személyzet kedves, nagyon segítőkészek, rugalmasak, a wellness fantasztikus, a tóparti környezet gyönyörű. A kerti játszótér, a tó túlpartján lévő kalandpark a gyerekeknek paradicsom. A szálloda tiszta, minden szempontból kényelmes, a konyha remek és változatos. Külön említendő a wellness részben üzemeltetett bár, ahol akár ebédelni is lehet, ettől még élvezetesebben teltek az ott töltött napok.

2013. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 9.
Ez az a szálló, ahová bármikor, többször is visszajönnénk. Igényes, az étterem az ellátás,a személyzet tekintetében egyaránt, és ami a legfontosabb rendkívűl gyermekbarát. A wellnes részlegben különösen tetszett , hogy minden egy légtérben van(a szaunák, a medencék,a bárpult) így szinte mindig együtt volt a család még akkor is, ha az egyikünk pezsgőfürdőzött, a másikunk szaunázott, vagy épp kávézott.
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 21.
Nagyon szuper hétvégét töltöttünk a hotelben. Szép és ízléses a hotel, a személyzet pedig nagyon kedves. A wellness részleg felülmúlta az elképzelésünket,rengeteg minden van itt,nem unatkoztunk, pedig kinti programra alkalmatlan volt az időjárás. A szakácsnak arany keze van, minden nagyon finom volt, degeszre ettük magunkat:-) Jövünk máskor is!!!!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 18.
A szálloda festői helyen van, jókat lehet a tó körül sétálni. Az étterem választéka és az ételek minősége kitűnő, a szobák és a wellness is megfelelt az igényeinknek. A csónakázás is kellemes volt. Fürödni, úszni is szerettünk volna a tóban, de a strandon a lépcső olyan kacsaszaros volt, hogy nem lehetett rajta lemenni - ami nem a hotel hibája, mert ez nem tartozott hozzá.

2014. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
Évértékelő rendezvényünket tartottuk a szállodában. Gyönyörű a szálloda fekvése, a szobák tiszták és kényelmesek, a wellness minden igényt kielégít és mindezeket megkoronázza a konyha!Nagyon jó a vasárnapi wellness-ebéd vagy vacsora kezdeményezés. Számunkra előny jelentett, hogy közel van Budapesthez.

Értékelt: 2014. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű helyen épült,csodálatos kilátással. A wellness rész kiváló országos viszonylatban is !! Az ellátás bőséges és ízletesen főznek. Tiszta rendes szobák, kedves segítőkész kiszolgálás. Csak gratulálni tudunk hozzá és másoknak is ajánlani tudjuk szíves figyelmébe!! Bea és Zsolt
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 4.
Nagyon tetszett a szálloda ellátottsága és elhelyezkedése. A reggeli és a vacsora kitűnő, nagyon-nagyon finom és bőséges. A szilveszter éjszaka fergeteges zenével, ételekkel remek volt. Jól éreztük magunkat nagyon. A szálloda dolgozói kedvesek voltak. Legközelebb is ellátogatunk a Hotelbe!!! Köszönjük!!!

2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Kellemes meglepetés volt nemcsak a gyönyörű környezetben elhelyezett szállodaépület, hanem a kedves kiszolgálás, a kitűnő és bőséges ellátás, a wellness és a kalandpark nyújtotta kikapcsolódás.
Könnyen odataláltunk, jókat kirándultunk a környező falvakba és ünnepi műsort is kaptunk ajándékba Augusztus 20-án , tüzijátékkal megspékelve.

Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 21.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 19.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
3 nap/2 éjszaka 6.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.17-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.477 - 6.976,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.819,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 25.663,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő bekészítéssel, pálinkatúrával, meglepetés vendégekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.529 - 18.685,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.05.05-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 28.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.12.16-ig
Bazilika alatti Panzió
Érvényes: 2020.04.30-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.448 - 25.428,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A...
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)

BánkX