Tó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk
Tó Wellness Hotel BánkTó Wellness Hotel Bánk

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2013. november 26.a párjával járt itt
Mindenki nagyon kedves volt hozzánk. A szállás nagyon kényelmes és tiszta volt. Az étteremben a kiszolgálás és az enni és inni való is szuper volt. Csak ajánlani tudom bár igaz, hogy nincsen összehasonlítási alapunk, mégis azt mondom, hogy bárkinek szívesen ajánlom a figyelmébe ezt a központot.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk itt. A szálloda gyönyörű, a szobák mérete, tisztasága megfelelő. Az étterem kínálata változatos, hazai ízekre emlékeztet, nem a hagyományos szállodai ízek. A masszázs kínálat széles, a masszőrök felkészültsége maximális. A wellness hatalmas, még a hétvégi teltház esetén sem volt zsúfolt. az igényeinket maximálisan kielégítette a szálloda.
Kiváló 2013. november 17.a párjával járt itt
Első wellness élményünk volt a párommal. Maximálisan elégedettek vagyunk. A szoba kényelmes volt,wellness részleg tiszta,többféle szauna,gőzkabin,medencék álltak rendelkezésünkre. Sajnos a -Csendes wellness- részleget nem tudtuk igénybe venni,mivel csak hétvégén üzemel. . . Az étterem rendkívül hangulatos,az ételek változatosak és nagyon finomak voltak.
2013. november 11.a párjával járt itt
A szálloda tiszta, jól karbantartott, a jazz vonal kitűnő ötlet, remek hangulatot teremt,talán még bővíthető lenne. A svédasztal bőséges és finom, talán egy kenyérpirító jól jönne reggel. A presszóban kapható kávé egészen kiváló,tényleg mint Rómában, na és hozzá Louis Amstrong. . .
A lejutás a wellness-be a recepcio felől kissé zavaros.
Szívesen ajánlom mindenkinek a szállodát.
Kiváló 2013. november 8.a párjával járt itt
Egy nagyon jó hely, nagyon szép helyen! Milyen is lehetne egy pihenés egy szép kis tó mellett? Imádtam a wellness részleget,kint is bent is, a kilátást és a finom ételeket! Az étterem kifogástalan, bőséges a választék, a kiszolgálás profi. Nem tudok rosszat írni, bármikor mennék még egyszer és mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki! És még messzire se kell menni:)
Kiváló 2013. november 7.a párjával járt itt
Hétvégi kikapcsolódásnak kitűnő, gyönyörű környezet. A szálloda és a gyönyörű táj maradandó élményt nyújt a látogatóknak.
A téli időszakban azonban a kinti fürdő nem üzemel, a belső fürdőt pedig kicsinek találtuk.
Az ételek és a kiszolgálás kifogástalan volt.
Szívesen visszatérnénk erre a csodálatos helyre.
Tó Wellness Hotel Bánk - Külső kép
Kiváló 2013. november 1.a párjával járt itt
Sziasztok! Mindenkinek csak ajánlani tudom a Tó Hotelt Bánkon! :) A szobák jól felszereltek a kilátás gyönyörű ,a wellness részleget amióta kibővült nagyon jó (a pénteki éjszakai fürdőzés is egy plusz élményt nyújt. Ha esős idő van ezen a helyen az sem probléma! A személyzet nagyon udvarias az ételek nagyon finomak és bőségesek. Mi már kétszer is voltunk és biztos ,hogy még fogunk menni! ! ! ! ! :)
Tó Wellness Hotel Bánk - Wellness
2013. november 1.gyerekekkel járt itt
+ széleskörű wellness szolgáltatások
+ szép, nyugodt, csendes környezet
+ sütidélután
+ sok kirándulási lehetőség, látnivaló a környéken
+ tóra néző étterem
+ sportolási lehetőségek: fitness terem, kerékpárkölcsönzés
- nem mindig megfelelő hőmérsékletű vacsora
- a gyönyörű időben nem lehetett a kinti medencét használni
- előfordult, hogy a kamerával megfigyelt parkolóban nem volt hely
Kiváló 2013. október 23.a párjával járt itt
A szobánk elhelyezkedése kiváló volt, a tóra nézett. A svédasztalos reggeli bőséges volt. A vacsora menükártyáról ment és fantasztikusan finom volt. Ritkán tapasztaltunk ilyet az utóbbi időben. A wellness részleg is tetszett több élménymedencéből lehetett választani és így hétközben nem voltak sokan, uh mindent ki tudtunk próbálni.
2013. október 18.a párjával járt itt
A légkondi elhelyezés akadályozza az ágy megközelítését. Az ágyvég magasabb a matrac síkjánál, ezért nem lehet leülni az ágy végébe. A fürdőszoba mosdóban arcot mosni nem ajánlott mert könnyen beveri az ember a fejét a felette lévő polcba ( ez igen gyakori hiba másutt is)A konyha igen magas színvonalú, a felszolgálás udvarias.
Tó Wellness Hotel Bánk a térképen
2653 BánkPetőfi út 73.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • sodrómedence • bioszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem