2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 12.
2015 után 2019-ben ismét ellátogattunk, immár új családommal, három kis gyerekkel. Továbbra is a legkedvesebb hotel. Még mindig szuper a személyzet, a környezet, a szállás. Az ételek finomak. Nagyon jól éreztük magunkat. Jövőre is megyünk, mert a gyerekek (is) visszavágynak. A környéken is vannak még további néznivalók és a hotel is tartogat még felfedezetlen, kipróbálatlan lehetőségeket.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Először jártunk ezen a vidéken, nagyon tetszett a tó és környéke. Pihentető napokat töltöttünk el a szállodában. Nem volt tömeg és ez így volt jó. A személyzet udvarias és kedves, köszönet érte: Janositzék

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nagyon szép helyen, kiváló szolgáltatás nyújtó szálloda. Bánk egy fejlődő település, remek kirándulóhelyek közelségében. Minden évszakban élvezhető szállodai szolgáltatások.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád)
Az étel választék (fél panzió) színes és mindenre gondolva még a gyerekeknek külön menük is voltak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó a két légterű szobaelosztás. Szuper a wellness, több élményelemes medence van és sok a szauna lehetőség. Nagyon szép a környék is. A kalandparkot nem tudtuk kipróbálni, mert télen voltunk, ezért szeretnénk visszamenni nyáron is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
A Tó Welness Hotel kellemes, csendes környezetben biztosítja a pihenést, kikapcsolódást. A tó látványa egyedülálló, körüljárható, tájékoztató táblákról olvashatjuk a legfontosabb információkat nemcsak a környezetről, hanem a településről is. Érezhető a település figyelme a környezetre.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Az tudvalévő, hogy kicsi a szoba ami nem baj, de ha éjjeliszekrény nem is fér el az ágy mellett, egy kis polc legalább kellene a telefonnak, órának stb. Valamint 1-2 kisebb szék is kellene akár összecsukható is, mert most is szép idő volt és szivesen kiültünk volna az erkélyre, de nem volt mire.

Kyra TOP szállásértékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
Egy átlagos februári hétvégét töltöttünk a hotelben. Szinte minden kifogástalan volt:tóra néző szoba, péntek d. u. még kevéssé használt wellness, finom ételek. Apró kifogások:egy négy csillagos (és még ehhez képest is túlárazott) hotelbe télen jól esne (az előre lefoglalt) fűtött szobába érkezni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Egy szinte tökéletesre sikeredett három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a
Wellness Tó Hotelben. Csodálatos környezet kedves személyzet várt minket melyet csak tetőzöt a hotel belső kialakítása stílusa . Az étterem a felszolgállás kifogástalan az ételek ízvilága egyenesen fenséges! S hogy akkor miért is említem úgy hogy szinte tökéletesre sikeredett éjszakák röviden leírom.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Bánk
2 nap/1 éjszaka 19.373 - 21.473,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.120,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 21.525,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
4 nap/3 éjszaka 3.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 25.663,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő bekészítéssel, pálinkatúrával, meglepetés vendégekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni forralt borral, forró csokival, bejglivel vagy kaláccsal, szauna használattal
Érvényes: 2019.12.30-ig
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 12.840 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.188 - 20.488,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A...
Meghitt karácsony (min. 2 éj)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (1 éjtől)

BánkX