2653 Bánk, Petőfi út 73.

Tó Wellness Hotel Bánk értékelése:

1. helyezett az 5 bánki szállás közül

Akciós csomagok

Tó Wellness Hotel Bánk bemutatkozása

A Bánki-tó partján, Budapesttól 65 kilométerre, Nógrád megyében található a Tó Wellness Hotel. A szálloda szolgáltatásaiból adódóan alkalmas egyéni utazók és csoportos rendezvények számára is, wellnessrészlege és a közelben található Kalandpark lehetősége nyújt aktív szórakozásra és kikapcsolódásra egyaránt.

Tó Wellness Hotel Bánk képei

Tó Wellness Hotel Bánk vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a szálláshelyet. Gyönyörű környezetben a tó partján található hotelben tényleg ki tudtunk kapcsolódni a párommal. A wellness részleg minden igényt kielégítő, a hozzátartozó plusz szolgáltatásokkal. (masszírozás,hidro masszázskád)
Az étel választék (fél panzió) színes és mindenre gondolva még a gyerekeknek külön menük is voltak.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon praktikus szálloda! Olyan kis apróságokra is figyelnek, hogy felvágva rakják ki a pékárut így nem a kenő késsel kell vacakolni és puha a teavaj. Nagyon elégedettek voltunk és már szervezzük mikor fogunk visszatérni akár egy kisebb csapattal is :)

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó a két légterű szobaelosztás. Szuper a wellness, több élményelemes medence van és sok a szauna lehetőség. Nagyon szép a környék is. A kalandparkot nem tudtuk kipróbálni, mert télen voltunk, ezért szeretnénk visszamenni nyáron is.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 23.
A Tó Welness Hotel kellemes, csendes környezetben biztosítja a pihenést, kikapcsolódást. A tó látványa egyedülálló, körüljárható, tájékoztató táblákról olvashatjuk a legfontosabb információkat nemcsak a környezetről, hanem a településről is. Érezhető a település figyelme a környezetre.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 10.
Az tudvalévő, hogy kicsi a szoba ami nem baj, de ha éjjeliszekrény nem is fér el az ágy mellett, egy kis polc legalább kellene a telefonnak, órának stb. Valamint 1-2 kisebb szék is kellene akár összecsukható is, mert most is szép idő volt és szivesen kiültünk volna az erkélyre, de nem volt mire.

Kyra TOP szállásértékelő
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 21.
Egy átlagos februári hétvégét töltöttünk a hotelben. Szinte minden kifogástalan volt:tóra néző szoba, péntek d. u. még kevéssé használt wellness, finom ételek. Apró kifogások:egy négy csillagos (és még ehhez képest is túlárazott) hotelbe télen jól esne (az előre lefoglalt) fűtött szobába érkezni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 13.
Egy szinte tökéletesre sikeredett három éjszakát töltöttünk el a feleségemmel a
Wellness Tó Hotelben. Csodálatos környezet kedves személyzet várt minket melyet csak tetőzöt a hotel belső kialakítása stílusa . Az étterem a felszolgállás kifogástalan az ételek ízvilága egyenesen fenséges! S hogy akkor miért is említem úgy hogy szinte tökéletesre sikeredett éjszakák röviden leírom.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyon kellemes meglepetés volt, hogy egy eldugott kis faluban, a fővárostól nem is olyan messze milyen kis ékszerdoboz található. Már maga a környezet is gyönyörű és rendkívül ízlésesen helyezkedik el a szálloda is. Szép és igényes berendezés. A szobák jól felszereltek (nagy tv), bár a fürdő kicsit egyszerűen designolt. A vacsora átlagos, de kárpótol a hatalmas wellness.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mi a hotel különálló apartmanjában töltöttünk 3 nap/2 éjszakát. Ez a tó apartman. Ez helyileg nem a hotel szomszédságában van, kb 20 perc séta. Az apartman kétszintes és nagyon igényesen néz ki. Családosoknak kiváló. Csak ajánlani tudom. Lehetőség van átmenni a hotel wellness részlegébe, persze ez fizetős.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Várakozással vegyes izgalommal érkeztünk a Tó Wellness hotelbe, hiszen nem jártunk itt korábban és szerettük volna, ha jó ár-érték arányú szolgáltatást kapunk. Mindennel meg voltunk elégedve. A környezet igazán impozáns, erdő, dombok-hegyek és a Bánki-tó együttesen gyönyörű tájat varázsol minden napszakban az arra látogatók szeme elé.

Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.489 - 26.214,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kézműves foglalkozásokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot vagy kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 19.373 - 26.723,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, frissítő itallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszírozógép és hidromasszázskád használattal, kerékpár kölcsönzéssel vagy sószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 16.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Ezüstfenyő Üdülő
2 nap/1 éjszaka 7.980,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.06.25-ig
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.124 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 35.000,- Ft/család/éj ártól: önellátással, Medve Otthon belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.640 - 19.553,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2020.06.30-ig
Kerekhegy Panzió
Leányfalu
3 nap/2 éjszaka 6.995,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kültéri medence használattal
Érvényes: 2019.09.01-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.291,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.130 - 19.645,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig

Szállodák Bánk környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

BánkX