Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2022. szeptember 21.a párjával járt itt
Éhesen bolyongva a környéken, túránk után felcsaptuk a webet mi van nyitva és merre ,hát szomoruan láttuk hogy nagyjábol semmi ,vagyis kevés hely . Ez maradt ,menjünk nézzünk be lesz ami lesz . . Domboldalon a főuthoz közel családi házak közt áll a mutatos kis csárda . A parkolo üres volt ezért megijedtünk h mégsincs nyitva mikor feltünt a futár auto na ez jot jelent akkor .
Szekér Fogadó étterme Bátonyterenye - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. június 6., kollégákkal járt itt
Munka vacsorára tértünk be, új főnökömmel. Az étterem egy gomboldalon fekszik. Szép a környezet, kellemes a kialakítása. Most kissé nehezebb a megközelítése, mert a városon átvezet fő út bővítése zajlik. Igen udvarias, korrekt kiszolgálás fogadott. Étlapok tanulmányozása közben főnököm igen fontos hívást kapott.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Hangulatos nagyon szép környezet felkeltete érdeklődésünket, hogy belülről is megnézzük és megebédeljünk. Bár ebédidő volt nem voltak sokan. Fiatal személyzet azonnal jött. Gyors udvarias kiszolgálás, nem kellett sokat várni a megrendelt ételre. Nagyon finom volt és elegendő. Nagyon izléses teritékek, a tisztaság, az étterem hangulata lenyűgöző.
Kiváló 2015. augusztus 8.egyedül járt itt
Van amikor az ember étlapról válogat, és melléfog, de itt a Szlovák határ mentén egy tájjellegű ételt rendelve erre kicsi az esély, a szekérfogadó személyzete a melléfogásra esélyt sem adott. Úton voltam, éhes voltam, kíváncsi voltam. Második alkalommal tértem be. A személyzet gyors volt és diszkrét.
Kiváló 2015. január 26.gyerekekkel járt itt
Abszolút gyermekbarát,családbarát vendéglő mely romantikájával, udvarias kiszolgálásával, ételei finom ízével lenyűgözött. Étel és ital választéka jó,az adagok is megfelelőek még
egy nagy étvágyú személy számára is. Mindenkinek, mindenféle alkalomra ajánlom!
Ha lehetőségünk adódik rá, visszatérünk!